ונדמה שישוב: בעקבות להקת פונץ' וחבריה

"אני חוקר כמה שיר פופ יכול להיות יפה בלי להיות טיפשי", אמר פעם המוזיקאי שלום גד, והגדיר מעולה את היצירה שלו כאמן עצמאי וכחבר להקת פונץ'; מוזיקה מלודית וטעונה, לפעמים אפילו שמחה, שאפשר לרקוד וגם להתרסק איתה. שירים כמו "ונדמה שישוב" או "אני מאוהב בבחורה מבת ים" חרכו את הלב ואת תחנות הרדיו במידה דומה של הצלחה, והפכו את פונץ' - בהובלתו של הסולן והיוצר של יוסי בבליקי - ללהקת פולחן.


את התוכנית הקרובה של "סיפורים במונו - מהבית", יואב קוטנר יקדיש ליצירתם של חברי להקת פונץ' יחד ולחוד, מבת-ים ועד לסוף המדבר.

 

קרדיט לצילום: חגית קרקובסקי

Model.Data.ShopItem : 0 0

-
זה עשר שנים רצופות שיואב קוטנר מנהל שיחות צפופות עם מיטב אמני ישראל, מעל במת בית אבי חי בירושלים, בסדרה "סיפורים במונו".
בכל חודש, (כמעט) בלי יוצא מן הכלל, מוזיקאים ומוזיקאיות מהשורה הראשונה מגיעים למפגש אינטימי לצד ביצועים אקוסטיים ושאלות מהקהל. בכל יום שלישי שבו אין מופע על הבמה, כדי שלא תתגעגעו יותר מדי, קוטנר עולה לזום בשידור חי מביתו כדי לדבר על אמנים ואמניות מרתקים ומרתקות, ומקרין חומרים נדירים מהארכיון הפרטי שלו.

עריכה והנחיה: יואב קוטנר | ניהול אמנותי והפקת הסדרה: רנן סול (מונוקרייב), אבישי חורי, שיר שרוני | טכנאי השידור בזום: ניר לייסט

עוד בבית אבי חי