התשמע קולי (חלק ב׳): בעקבות ג׳וזי כץ

השירה של ג'וזי כץ מפוצצת באופי, וזה לא מפתיע – חייה היו סוערים למדי. הנערה שעלתה מארה"ב בגיל 19 זכתה לתהילה חסרת תקדים כחלק מ"החלונות הגבוהים", בדיוק עם פרוץ מלחמת ששת הימים. הקול שלה ליווה כל מאורע דרמטי בהיסטוריה המקומית, וזה עוד לפני שהזכרנו את מערכת היחסים הזוגית והאמנותית שלה עם שמוליק קראוס, שיכולה לבדה לפרנס שלוש עונות של סדרת טלוויזיה.

 

מפגש נוסף של "סיפורים במונו – מהבית" עם יואב קוטנר, שיוקדש לזמרת שמאחורי "מה איתי", "חזרת פתאום" ועוד אין-ספור קלאסיקות ישראליות.

 

קרדיט לתמונה: אילן בשור
Model.Data.ShopItem : 0 6

-
זה עשר שנים רצופות שיואב קוטנר מנהל שיחות צפופות עם מיטב אמני ישראל, מעל במת בית אבי חי בירושלים, בסדרה "סיפורים במונו".
בכל חודש, (כמעט) בלי יוצא מן הכלל, מוזיקאים ומוזיקאיות מהשורה הראשונה מגיעים למפגש אינטימי לצד ביצועים אקוסטיים ושאלות מהקהל. בכל יום שלישי שבו אין מופע על הבמה, כדי שלא תתגעגעו יותר מדי, קוטנר עולה לזום בשידור חי מביתו כדי לדבר על אמנים ואמניות מרתקים ומרתקות, ומקרין חומרים נדירים מהארכיון הפרטי שלו.

עריכה והנחיה: יואב קוטנר | ניהול אמנותי והפקת הסדרה: רנן סול (מונוקרייב), אבישי חורי, שיר שרוני | טכנאי השידור בזום: ניר לייסט

עוד בבית אבי חי