לוח אירועים
לוח אירועים
א ב ג ד ה ו ש
09:00 שיעור ראשון - תלונתו של היחיד: דברי מבוא והמזמורים ו', י"ג
שיעור ראשון - תלונתו של היחיד: דברי מבוא והמזמורים ו', י"ג
09:00 שיעור שני - היחיד והמקדש: מזמורים כ"ז, מ"ב-מ"ג
שיעור שני - היחיד והמקדש: מזמורים כ"ז, מ"ב-מ"ג
17:00 בָּתֵּי שִׁיר - מפגש כתיבה והשראה לנוער עם הסופרת והמשוררת מיה טבת דיין
בָּתֵּי שִׁיר - מפגש כתיבה והשראה לנוער עם הסופרת והמשוררת מיה טבת דיין
18:00 סדנת קומיקס לילדים בהנחיית נדב נחמני
קומיקס כחול לבן - "אל תסתכל בקנקן, אלא במה שיש בו"
09:00 שיעור שלישי - ציון: מזמורים מ"ו, מ"ח
שיעור שלישי - ציון: מזמורים מ"ו, מ"ח
20:00 Judah Leib Gordon
Judah Leib Gordon
21:00 סיפורים במונו - אצלכם בבית בכל שלישי | יהודה פוליקר
סיפורים במונו - אצלכם בבית בכל שלישי | יהודה פוליקר | הפקה: רנן סול
09:00 שיעור רביעי - עלייתו של אלוהי ישראל לגדולה: מזמורים כ"ט, פ"ב
שיעור רביעי - עלייתו של אלוהי ישראל לגדולה: מזמורים כ"ט, פ"ב
19:00 מנהיגות נוער - ע"ש סגן הילה בצלאלי ז"ל
מנהיגות נוער - ע"ש סגן הילה בצלאלי ז"ל
19:00 היהודים באים והסודות שמאחורי הקלעים - עם התסריטאית, הבמאית ויוצרת הטלוויזיה נטלי מרכוס
היהודים באים והסודות שמאחורי הקלעים - עם התסריטאית, הבמאית ויוצרת הטלוויזיה נטלי מרכוס
20:30 לימוד סוגיות במסכת עירובין
לימוד סוגיות במסכת עירובין
09:00 שיעור חמישי - המלך: מזמור ע"ב
שיעור חמישי - המלך: מזמור ע"ב
20:00 סדרת מפגשי פרשת שבוע עם רואי רביצקי
סדרת מפגשי פרשת שבוע עם רואי רביצקי
20:00 כשהממלכה מתפלגת | מסע תיאטרלי בעקבות המחזה "אכזר מכל המלך" / ניסים אלוני
כשהממלכה מתפלגת | מסע תיאטרלי בעקבות המחזה "אכזר מכל המלך" / ניסים אלוני
09:00 שיעור שישי - קינה על החורבן: מזמור ע"ד
שיעור שישי - קינה על החורבן: מזמור ע"ד
20:00 Kafka’s Last Trial
Kafka’s Last Trial
09:00 שיעור שביעי - הכנה וביטחון: מזמור צ"א
שיעור שביעי - הכנה וביטחון: מזמור צ"א
18:00 סדנת קומיקס לילדים בהנחיית נדב נחמני
קומיקס כחול לבן - "ואהבת לרעך כמוך"
09:00 שיעור שמיני - מבט חוזר על המקדש: מזמורים ס"ג, פ"ד
שיעור שמיני - מבט חוזר על המקדש: מזמורים ס"ג, פ"ד
20:00 Hayim Nahman Bialik
Hayim Nahman Bialik
21:00 סיפורים במונו - אצלכם בבית בכל שלישי | תרצה אתר
סיפורים במונו - אצלכם בבית בכל שלישי | תרצה אתר | הפקה: רנן סול
09:00 שיעור תשיעי - שיקום וחזרה למוטב: מזמור פ"ה
שיעור תשיעי - שיקום וחזרה למוטב: מזמור פ"ה
17:00 סופרים מילים- "מועדון קוראים צעירים"
סופרים מילים עם נטעלי גבירץ
18:00 לכתוב עם עמית אולמן (פדרו גראס)
לכתוב עם עמית אולמן (פדרו גראס)
20:30 לימוד סוגיות במסכת עירובין
לימוד סוגיות במסכת עירובין
09:00 שיעור עשירי - מסיים בשבח: מזמורים קמ"ה–ק"נ
שיעור עשירי - מסיים בשבח: מזמורים קמ"ה–ק"נ
20:00 סדרת מפגשי פרשת שבוע עם רואי רביצקי
סדרת מפגשי פרשת שבוע עם רואי רביצקי
09:00 עיונים במסכת סנהדרין עם ד"ר אורית מלכה - שיעור ראשון
עיונים במסכת סנהדרין עם ד"ר אורית מלכה - שיעור ראשון
09:00 עיונים במסכת סנהדרין עם ד"ר אורית מלכה - שיעור שני
עיונים במסכת סנהדרין עם ד"ר אורית מלכה - שיעור שני
18:00 סדנת קומיקס לילדים בהנחיית נדב נחמני
קומיקס כחול לבן - "אין דבר העומד בפני הרצון"
09:00 עיונים במסכת סנהדרין עם ד"ר אורית מלכה - שיעור שלישי
עיונים במסכת סנהדרין עם ד"ר אורית מלכה - שיעור שלישי
19:00 מישהו לכתוב איתו - סדנת מתקדמים
מישהו לכתוב איתו - סדנת מתקדמים
20:00 Tchernichovsky and Jabotinsky
Tchernichovsky and Jabotinsky
21:00 שי גיליס מארח את היוצר יאיר אגמון לשיחה על דמותו התנ"כית של אדם הראשון
שי גיליס מארח את היוצר יאיר אגמון לשיחה על דמותו התנ"כית של אדם הראשון
21:00 סיפורים במונו - אצלכם בבית בכל שלישי | אהוד מנור
סיפורים במונו - אצלכם בבית בכל שלישי | אהוד מנור | הפקה: רנן סול
09:00 עיונים במסכת סנהדרין עם ד"ר אורית מלכה - שיעור רביעי
עיונים במסכת סנהדרין עם ד"ר אורית מלכה - שיעור רביעי
17:00 מופע סיפור מהבית "סבא סביח"
מופע סיפור מהבית "סבא סביח"
19:00 לשבור את התקרה - מפגש זום מיוחד לנוער עם היוצרת החרדית רמה בורשטיין
לשבור את התקרה - מפגש זום מיוחד לנוער עם היוצרת החרדית רמה בורשטיין
20:30 לימוד סוגיות במסכת עירובין
לימוד סוגיות במסכת עירובין
09:00 עיונים במסכת סנהדרין עם ד"ר אורית מלכה - שיעור חמישי
עיונים במסכת סנהדרין עם ד"ר אורית מלכה - שיעור חמישי
20:00 סדרת מפגשי פרשת שבוע עם רואי רביצקי
סדרת מפגשי פרשת שבוע עם רואי רביצקי
09:00 עיונים במסכת סנהדרין עם ד"ר אורית מלכה - שיעור שישי
עיונים במסכת סנהדרין עם ד"ר אורית מלכה - שיעור שישי
20:00 Celebrating Tu’Bshvat
Celebrating Tu’Bshvat
09:00 עיונים במסכת סנהדרין עם ד"ר אורית מלכה - שיעור שביעי
עיונים במסכת סנהדרין עם ד"ר אורית מלכה - שיעור שביעי
18:00 סדנת קומיקס לילדים בהנחיית נדב נחמני
קומיקס כחול לבן - "כי האדם עץ השדה"
20:00 שירת הים וסביב לה: עם פרופ' אביגדור שנאן
שירת הים וסביב לה: עם פרופ' אביגדור שנאן
09:00 עיונים במסכת סנהדרין עם ד"ר אורית מלכה - שיעור שמיני
עיונים במסכת סנהדרין עם ד"ר אורית מלכה - שיעור שמיני
20:00 Natan Alterman
Natan Alterman
21:00 סיפורים במונו - אצלכם בבית בכל שלישי | דליה רביקוביץ
סיפורים במונו - אצלכם בבית בכל שלישי | דליה רביקוביץ | הפקה: רנן סול
09:00 עיונים במסכת סנהדרין עם ד"ר אורית מלכה - שיעור תשיעי
עיונים במסכת סנהדרין עם ד"ר אורית מלכה - שיעור תשיעי
09:00 עיונים במסכת סנהדרין עם ד"ר אורית מלכה - שיעור עשירי
עיונים במסכת סנהדרין עם ד"ר אורית מלכה - שיעור עשירי
20:00 Shabbat Shira: The Shabbat of Song
Shabbat Shira: The Shabbat of Song
20:00 סדרת מפגשי פרשת שבוע עם רואי רביצקי
סדרת מפגשי פרשת שבוע עם רואי רביצקי
09:00 שערים לספר הזוהר - קריאה ב"סבא דמשפטים" עם ד"ר אבישי בר-אשר | מפגש ראשון
שערים לספר הזוהר - קריאה ב"סבא דמשפטים" עם ד"ר אבישי בר-אשר | מפגש ראשון
10:00 סדרה שנייה: מפגש בין פילוסופיה להלכה | לימוד בחברותא עם פרופ' אבינועם רוזנק - מפגש ראשון
סדרה שנייה: מפגש בין פילוסופיה להלכה | לימוד בחברותא עם פרופ' אבינועם רוזנק - מפגש ראשון
לרשימת האירועים המלאה