פודקאסטים מומלצים

פודקאסטים (הסכתים) מומלצים בעברית

פודקאסטים מומלצים בעברית למשפחות מטיילות המחפשות הסכתים לשמוע על הדרך ולכל המחפשים להעמיק במחלוקות וברעיונות שמאחורי החברה והפוליטיקה הישראלית. לכל המאזינים ממתין תענוג אמיתי בהאזנה לפודקאסטים של בית אבי חי,  כנסו עכשיו להאזנה ישירה.

רשימת הסכתים

על החתום

על החתום

פודקאסט על המכתבים הכי מסקרנים בהיסטוריה. בכל פרק נציץ לתיבת הדואר של דמות אחת, ונגלה איך ענקי רוח כמו לאה גולדברג, קפקא ועגנון כתבו כשלא חשבו על פילטרים, על עורכים או על פאסון. מנחה: ליעד מודריק. בצוות "על החתום": אבישי חורי, ניר לייסט, אריה גולדין

בחירות בקטנה

בחירות בקטנה

בבחירות האלה נדמה שכבר שמענו הכול. אז איך זה שכל כך קשה להבין מה קורה פה? הנה משהו שעוד לא שמעתם: ״בחירות בקטנה״, ההסכת שסוגר לכם בבחירות האלה נדמה שכבר שמענו הכול. אז איך זה שכל כך קשה להבין מה קורה פה? בפרקים קצרים וממוקדים אפרת שפירא רוזנברג תצייד אתכם במפה לניווט במבוך הפוליטי, ותסקור את קורות המשבר הנוכחי, שיטת הבחירה ותעודת הזהות של כל מפלגה. עוד בחירות? בקטנה, אנחנו לגמרי על זה.

מפלגת המחשבות

מפלגת המחשבות

אפרת שפירא רוזנברג משוחחת עם ד"ר מיכה גודמן על הרעיונות הגדולים שמאחורי הפוליטיקה הישראלית. במתודה היהודית העתיקה של פשט, רמז, דרש וסוד, הם מקלפים את השכבות שמאחורי המאבקים הפוליטיים הקטנים והגדולים, וחושפים מחדש את שכבות העומק ההגותיות שמניעות אותם.

קצה הקרחון

קצה הקרחון

בכל פרק נעמוד על קצה הקרחון של מחלוקת יסודית אחת בחברה הישראלית ונצלול לקרקעית הים כדי להביא לכם את הסיפורים, הרעיונות והאידיאולוגיות שמאחוריה.

על הדרך

על הדרך

יוצאים לטיול משפחתי? התחילו את החוויה כבר מהדרך! פודקאסט "על הדרך" מיועד להאזנה משפחתית. שומעים, הולכים