הרחובות ממריאים לאט: בעקבות דוד אבידן

הוא פרץ בעיתון המפלגה הקומוניסטית, חיבר ספרים על התכתבות עם אלגוריתם ועל אל. אס. די., ולא הפסיק להרחיב את גבולות השפה, היצירה והמחשבה. המילים החיות של דוד אבידן מעולם לא נשארו בין כריכות הספר, וככאלו הן זכו לכמה לחנים מורכבים ויפהפיים: ״הרי את מותרת לכל אדם״, ״ייפוי כוח״, ״הרחובות ממריאים לאט״, ועוד רבים וטובים.

הפרק השבועי של סיפורים במונו עם יואב קוטנר יוקדש לדרכו האמנותית של המשורר, הסופר, המחזאי והצייר הפורה, דוד אבידן. נתחקה אחר תהליכי היצירה של שיריו המולחנים, ונתבונן בטביעת האצבע הייחודית שלו בעולם המוזיקה.
יתארח בשידור: המשורר והסופר רוני סומק

צילום: באדיבות מכון גנזים, צילום יאן קולר 

Model.Data.ShopItem : 0 6

-
זה עשר שנים רצופות שיואב קוטנר מנהל שיחות צפופות עם מיטב אמני ישראל, מעל במת בית אבי חי בירושלים, בסדרה "סיפורים במונו".
בכל חודש, (כמעט) בלי יוצא מן הכלל, מוזיקאים ומוזיקאיות מהשורה הראשונה מגיעים למפגש אינטימי לצד ביצועים אקוסטיים ושאלות מהקהל. בכל יום שלישי שבו אין מופע על הבמה, כדי שלא תתגעגעו יותר מדי, קוטנר עולה לזום בשידור חי מביתו כדי לדבר על אמנים ואמניות מרתקים ומרתקות, ומקרין חומרים נדירים מהארכיון הפרטי שלו.

עריכה והנחיה: יואב קוטנר | ניהול אמנותי והפקת הסדרה: רנן סול (מונוקרייב), אבישי חורי, שיר שרוני | טכנאי השידור בזום: ניר לייסט

עוד בבית אבי חי