זן נדיר: חי בבית אבי חי

הכרטיסים אזלו

יש מעט זמרות בישראל שאפשר לזהות את קולן מהשנייה הראשונה; קורין אלאל היא אחת מהן. הרבה קרחונים נמסו באנטארקטיקה מאז שאלאל הקליטה קולות רקע זכים ותמימים ל"עטור מצחך" של אריק איינשטיין. הזמרת והיוצרת ילידת תוניס, שחרטה על המיקרופון שלה את המינימליזם ואת זכות הצעקה, הפכה סמל לביטוי אמנותי אותנטי, גם אם קשה לעיכול. במידה רבה היא זו שהוכיחה שיש רוקריות שמדברות עברית, ושהן יכולות לחבר דיסטורשן ולבטא מסרים מורכבים, בוטים וחורקים.
יואב קוטנר פוגש על הבמה את היוצרת שחרכה את תחנות הרדיו עם "זן נדיר", "שיר בכיף" ו"כשזה עמוק", אבל לא היססה להעלות גם מופע ניסיוני שבו הלחינה ושרה את כל מגילת "קהלת"
אלאל תארח במופע את הבסיסטית והזמרת העוצמתית אור אדרי.

 

 

מקומות הישיבה באולם וביציע אינם מסומנים, הישיבה תתאפשר על בסיס מקום פנוי 

 

 

קרדיט לצילום: חן לי Model.Data.ShopItem : 0 6

-
זה עשר שנים רצופות שיואב קוטנר מנהל שיחות צפופות עם מיטב אמני ישראל, מעל במת בית אבי חי בירושלים, בסדרה "סיפורים במונו".
בכל חודש, (כמעט) בלי יוצא מן הכלל, מוזיקאים ומוזיקאיות מהשורה הראשונה מגיעים למפגש אינטימי לצד ביצועים אקוסטיים ושאלות מהקהל. בכל יום שלישי שבו אין מופע על הבמה, כדי שלא תתגעגעו יותר מדי, קוטנר עולה לזום בשידור חי מביתו כדי לדבר על אמנים ואמניות מרתקים ומרתקות, ומקרין חומרים נדירים מהארכיון הפרטי שלו.

עריכה והנחיה: יואב קוטנר | ניהול אמנותי והפקת הסדרה: רנן סול (מונוקרייב), אבישי חורי, שיר שרוני | טכנאי השידור בזום: ניר לייסט

עוד בבית אבי חי