לשיר איתך: חי בבית אבי חי

הכרטיסים אזלו

המונח "זמר נשמה" כאילו הומצא על בעז שרעבי. הוא נולד בכרם התימנים למשפחה בת 12 נפשות, פרש מבית הספר בסוף כיתה ח', ובדרך אל המיקרופון הספיק לעבוד בפחחות, בצבעות ואפילו במילוי בקבוקים בבית חרושת לאקונומיקה. אבל המוזיקה, שהייתה שם כבר מגיל 3, הובילה לקריירה מפעימה בבית החרושת של הצליל הישראלי. עכשיו האיש שמאחורי "את לי לילה", "הלוואי", "אם את עדיין אוהבת אותי" ועוד, מגיע למפגש מיוחד עם יואב קוטנר בבית אבי חי.

 

קרדיט: מיכאל טופיול

 

Model.Data.ShopItem : 0 6

-
זה עשר שנים רצופות שיואב קוטנר מנהל שיחות צפופות עם מיטב אמני ישראל, מעל במת בית אבי חי בירושלים, בסדרה "סיפורים במונו".
בכל חודש, (כמעט) בלי יוצא מן הכלל, מוזיקאים ומוזיקאיות מהשורה הראשונה מגיעים למפגש אינטימי לצד ביצועים אקוסטיים ושאלות מהקהל. בכל יום שלישי שבו אין מופע על הבמה, כדי שלא תתגעגעו יותר מדי, קוטנר עולה לזום בשידור חי מביתו כדי לדבר על אמנים ואמניות מרתקים ומרתקות, ומקרין חומרים נדירים מהארכיון הפרטי שלו.

עריכה והנחיה: יואב קוטנר | ניהול אמנותי והפקת הסדרה: רנן סול (מונוקרייב), אבישי חורי, שיר שרוני | טכנאי השידור בזום: ניר לייסט

עוד בבית אבי חי

משפחת גלעד - מקנה דקל - נחל הבשור
משפחת גלעד - מקנה דקל - נחל הבשור
מה גורם לחקלאי מהעוטף להישאר בחווה ולישון על המתבן כשמסביב מתנהלים קרבות בלתי פוסקים? בפרק הראשון של ״אדם אדמה״ ירדו שלומי שבן והדיי עפאים לחבל הבשור, לביקור בחוות הבודדים היפהפייה של אייל ואיתמר גלעד, אב ובן שמגדלים כבשים בעוטף כבר 40 שנה, וממשיכים לדאוג לכל כבש וכבש גם בימי המלחמה.
עם: הדיי עפאים, שלומי שבן
מתוך: אדם אדמה
מיוחדים וידאו
10.06.24