ילדות נשכחת: חי בבית אבי חי

הכרטיסים אזלו

מעטים המוזיקאים שמצליחים לשמור על תו תקן איכות גבוה במשך כמעט 50 שנות קריירה. במבט מבחוץ על דרכה האמנותית, נראה כאילו נורית גלרון מעולם לא התפשרה. אם אלו הטונים הגבוהים והמוקפדים, שיתוף הפעולה המפורסם עם נתן זך או בחירת החומרים הבררנית – כל אלו ביססו את מעמדה של גלרון כמוזיקאית שאפשר לסמוך עליה שתוציא תחת ידיה שירים יפהפיים.

 

במפגש הקרוב של "סיפורים במונו" בבית אבי חי יצאו יואב קוטנר ונורית גלרון למסע בין תחנות הקריירה הענפה של גלרון, מ"כולנו זקוקים לחסד" דרך "ילדות נשכחת" ועד "אתה פה חסר לי". במופע תתארח הזמרת-יוצרת הצעירה אביב פק ("דרוש ריפוי").

 

 

קרדיט צילום: אוהד רומנו
Model.Data.ShopItem : 0 6

-
זה עשר שנים רצופות שיואב קוטנר מנהל שיחות צפופות עם מיטב אמני ישראל, מעל במת בית אבי חי בירושלים, בסדרה "סיפורים במונו".
בכל חודש, (כמעט) בלי יוצא מן הכלל, מוזיקאים ומוזיקאיות מהשורה הראשונה מגיעים למפגש אינטימי לצד ביצועים אקוסטיים ושאלות מהקהל. בכל יום שלישי שבו אין מופע על הבמה, כדי שלא תתגעגעו יותר מדי, קוטנר עולה לזום בשידור חי מביתו כדי לדבר על אמנים ואמניות מרתקים ומרתקות, ומקרין חומרים נדירים מהארכיון הפרטי שלו.

עריכה והנחיה: יואב קוטנר | ניהול אמנותי והפקת הסדרה: רנן סול (מונוקרייב), אבישי חורי, שיר שרוני | טכנאי השידור בזום: ניר לייסט

עוד בבית אבי חי