ללכת שבי אחרייך (חלק ב') - בעקבות נורית הירש

יש דרכים רבות להתמקם בלב פס הקול הישראלי, ונראה שנורית הירש הילכה בכולן. התווים שהלחינה עוברים דרך הדמעות של השוטר אזולאי, הגיטרה של חווה אלברשטיין ומכנסי הפדלפון של יזהר כהן, ומגיעים עד לסידור התפילה בבית הכנסת. בקריירה שמתפרשת על יותר מ-60 שנה ו-1,600 שירים, היא מגלה ומגדירה מחדש ללא הרף מהו זמר עברי. 

 

 

הסדרה ״סיפורים במונו - מהבית״ עם יואב קוטנר חוזרת למפגש נוסף עם כלת פרס ישראל בתחום הזמר העברי, המנצחת, המלחינה והאישה שמאחורי ״ללכת שבי אחריך״, ״פרח הלילך״, ״אתה לי ארץ״, ועוד מאות. גבירותיי ורבותיי, נורית הירש.

 


צילום נורית הירש: אילן בשור

 

 

Model.Data.ShopItem : 0 6

-
זה עשר שנים רצופות שיואב קוטנר מנהל שיחות צפופות עם מיטב אמני ישראל, מעל במת בית אבי חי בירושלים, בסדרה "סיפורים במונו".
בכל חודש, (כמעט) בלי יוצא מן הכלל, מוזיקאים ומוזיקאיות מהשורה הראשונה מגיעים למפגש אינטימי לצד ביצועים אקוסטיים ושאלות מהקהל. בכל יום שלישי שבו אין מופע על הבמה, כדי שלא תתגעגעו יותר מדי, קוטנר עולה לזום בשידור חי מביתו כדי לדבר על אמנים ואמניות מרתקים ומרתקות, ומקרין חומרים נדירים מהארכיון הפרטי שלו.

עריכה והנחיה: יואב קוטנר | ניהול אמנותי והפקת הסדרה: רנן סול (מונוקרייב), אבישי חורי, שיר שרוני | טכנאי השידור בזום: ניר לייסט

עוד בבית אבי חי