הכרטיסים אזלו

ברחוב ירמיהו עומדים להקים גינה. כמה נפלא! אבל משפחת חרובי, שרוצה תמיד רק שקט, מתכננת הפגנה ומקלקלת את השמחה. איך יצליחו השכנים לשכנע את משפחת חרובי שלא כל רעש הוא מטריד ומרגיז? ומה יהיה הרעש המיוחד והמפתיע שיאחד את תושבי השכונה?

 

"מופע סיפור", האירוע הספרותי-מוזיקלי לילדים, מזמין אתכם ואתכן לגלות בצורה חווייתית את התשובות לשאלות הללו במפגש יוצא דופן עם הסופרת ליבי דאון וקריאה משותפת בספרה "ברחוב ירמיהו" לכבוד יום המשפחה.

 

יוצרת ומנחה – שרית זוסמן | מוזיקה – מוריאל הופמן

 

איור: לנה גוברמן 
Model.Data.ShopItem : 0 6

_

 

איך נראית סופרת? כיצד היא נשמעת? ומנין בעצם מגיעים סיפורים לעולם? "מופע סיפור", האירוע הספרותי-מוזיקלי לילדים, חוזר לבמה ומזמין אתכם ואתכן לגלות בצורה חווייתית את התשובות לשאלות הללו. 

 

המופע מיועד לגילאי 8-5 ומשכו הוא כשעה. נבקש שלא להגיע עם תינוקות לאירוע, מאחר שהוא מתקיים באולם קטן ואינטימי וקול בכיים עשוי להפריע לשחקנים ולילדים הצופים במופע. 

עוד בבית אבי חי

מישהו: לירז צ'רכי
מישהו: לירז צ'רכי
"הסיפורים והטראומות הם מאוד קשים", מספרת לירז צ'רכי על קרובי משפחתה ששרדו את הטבח ב-7 באוקטובר, "אבל אני לומדת מהם כל יום. הם נושאים את השכול באיזו אצילות נפש, שאוספת את כל הכוכבים אליה לאט לאט ומגדלת אותם מחדש". בפרק החדש של ״שיר תקווה״ מבצעת צ'רכי את השיר "מישהו" של יהודית רביץ, משתפת בתגובות מפתיעות שקיבלה ממאזיניה באיראן, ומתארת מחזה בלתי נשכח שראתה בהפגנה בלונדון למען משפחות החטופים.
מתוך: שיר תקווה
מוזיקה וידאו
22.02.24