סרטי שמיטה: קפונקה

11.02.15

בשנת השמיטה הקרובה מחליט שמוליק לעקוף את תכתיבי הרבנות ולמכור את השדה שלו לעובד הוותיק, אך הטלטלה לא מאחרת להגיע. סרטי שמיטה

הסרט פותח והופק ב"חממת שמיטה" ביוזמת קרן גשר לקולנוע רב תרבותי , משרד התרבות והספורט, קרן אבי חי ובית אבי חי.

יוצרים: טל גרינברג, עידו כהן, רותם כרמלי

בימאית: טל גרינברג

תסריטאי: עידו כהן

 

בשנת השמיטה הקרובה מחליט שמוליק לעקוף את תכתיבי הרבנות ולמכור את שדהו לצ'אנרונג, העובד התאילנדי הוותיק שלו. שמוליק בטוח שבכך הוא עשה את עסקת חייו, אך למחרת הוא מתעורר למציאות חדשה שמטלטלת את עולמו וגורמת לו לעשות הכול כדי להחזיר את המצב לקדמותו. 

טל גרינברג היא בוגרת החוג לקולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת תל אביב. זהו סרטה הקצר החמישי. בין עבודותיה: 'For Better, For Worse', 'היוצרות' ו'בוקר במוזיאון'. היא מלמדת קולנוע במסגרת הפרויקט החברתי 'יוצרים עם קשת', ועובדת על סרט באורך מלא.

עידו כהן הוא בוגר החוג לקולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת תל אביב במגמת תסריטאות. קופירייטר, בוגר קורס קופירייטינג ב'הבצפר'; עוסק בפרסום, תוכן, מדיה ודיגיטל. כיום מנהל מחלקת תוכן בחברת Teenk

רותם כרמלי היא בוגרת גלי צה"ל כשדרנית ומפיקה. למדה משחק בStella Adler Academy of Acting וקולנוע באוניברסיטת תל אביב. שיחקה במערכונים בערוץ הילדים, בהצגות עצמאיות ובסרטי סטודנטים רבים. שידרה במשך שנתיים תכניות מוזיקה ברדיו תל אביב. הגישה פינות תרבות בתכנית 'לחיות טוב' בערוץ 2. בארבע השנים האחרונות מדריכה סיורים מאחורי הקלעים בתיאטרון הקאמרי.

Model.Data.ShopItem : 0 6

עוד בבית אבי חי

model.YTimagetest: