אחר החיתום | ישי ריבו ואלדד ציטרין

  שימו לב! ההופעה מתקיימת בליל מוצ"ש שבין ה- 19-20.9 בשעה 1:30 בלילה

לרכישת כרטיסים >>   

 

 

בפינה אחת – ריבו שביסס בשנים האחרונות את מעמדו כאחד הקולות והיוצרים המובילים של המוזיקה הישראלית עם שורה של הישגים שהגיעה לשיא בשנה האחרונה עם הופעת סולד אאוט בקיסריה ולמעמד של 'אלבום זהב' לאלבומו השלישי "שטח אפור" ועם רפרטואר שירים שהפכו לנכסי צאן ברזל של ספר השירים הישראלי: "אחת ולתמיד", "תוכו רצוף אהבה", "הנה ימים באים", "מקשה אחת זהב", "לשוב הביתה" ועוד רבים.
 

בפינה השנייה – ציטרין one man show, שמנגן לבד על אין ספור כלים המקיפים אותו  מכל עבר, כלי נגינה ייחודיים שנבנו עבור המופע לצד פסנתר חשמלי, מקלדות, כלי נשיפה, כלי הקשה, תופים אקוסטיים ואלקטרוניים – תזמורת של איש אחד.


שיריו המוכרים והאהובים של ריבו יזכו במופע זה לערך מוסף אמנותי, עיבודים חדשים ופרשנות מרתקת, כולל גרסאות חדשות לשירים שאינם ברפרטואר הרגיל שלו, כשלצידם ביצועים ייחודיים מתוך רפרטואר השירים של ציטרין. לכבוד הושענא רבה יבצעו המוזיקאים קטעים ייחודיים לליל החיתום וינעלו את "אסיף לילה" במופע קסום ואינטימי עם המון נשמה והתכווננות לחתימה טובה.


המופע יתקיים בחצר בית אבי חי תחת כיפת השמים עם אזניות אישיות שיעצימו את החוויה האינטימית

 

 

  שימו לב! ההופעה מתקיימת בליל מוצ"ש שבין ה- 19-20.9 בשעה 1:30 בלילה

לרכישת כרטיסים >>   

 

 

חותמים את סוכות בחגיגה לילית של חילופי העונות בטבע, בגוף, בנפש וברוח

 

21:30 - מעגל שירה מקודשת עם להקת אורות 


01:30 - מופע חותם ישי ריבו ואלדד ציטרין

 

 

לפירוט אירועים נוספים שיתקיימו לאורך הלילה (החל מ-23:00) לחצו כאן >>

 

 

 


הכניסה לאירועים הנוספים ללא תשלום על בסיס מקום פנוי - לרוכשי כרטיס למופע הפותח למופע הסוגר או לשניהם | הישיבה בשני האירועים על מחצלות

 

 

אנשי הגשם: השנה השלישית של "אסיף לילה"

עוד בבית אבי חי