הסדנה הסתיימה. צפו בתוצרים:

 

 

בואו ללמוד את סודות הסטיילינג והאופנה בקורס מזורז וחווייתי. איך הופכים רעיון לפריט לבוש? מה הבגדים שלנו אומרים עלינו? מדוע בתרבויות שונות מתלבשים בצורות שונות, ולמה כל כך חשוב לנו לבטא את עצמנו דרך לבוש? בקורס נעסוק בשאלות הללו, נלמד טקסטים שיהיו לנו למקורות השראה לעיצוב, ונתנסה בחוויות עיצוב שונות - החל מתפירה ועוד יצירת סטייל אישי.

 

את הקורס ינחו מעצבות האופנה רוני ששון ופליאה מנדל, בקבוצה אינטימית של עד 15 בני ובנות נוער. במהלך המפגשים יוגשו כיבוד וארוחת צהריים קלה. ההרשמה מותנית בשיחת היכרות קצרה, והמשתתפים והמשתתפות בו יזכו למלגה הרשמה בעלות של 150 ש״ח. מומלץ להקדים להירשם כדי להבטיח את מקומך!


 

 

מיועד לגילאי 18-12 (עולים לכיתה ז׳ עד לבוגרי תיכון)

להרשמה ופרטים נוספים >>

Model.Data.ShopItem : 0 6

_
רוצה להפוך את החופש הגדול לזמן של יצירה, השקעה בתחומים שיקרים לליבך, ורכישת כלים חדשים, ביחד עם קבוצה של נוער סקרן ומגוון?
יש לנו מקום בשבילך!
קורסי הקיץ שלנו הם הזדמנות מיוחדת להתפתח ולהתמקצע בעולמות היצירה – באנימציה, באופנה, בכתיבה יוצרת ובתיאטרון. 

את הקורסים יובילו יוצרות ויוצרים מהטובים בתחומם ובסופם יתקיים ערב חגיגי עם התוצרים למשפחות ולחברים. 

עוד בבית אבי חי

משפחת גלעד - מקנה דקל - נחל הבשור
משפחת גלעד - מקנה דקל - נחל הבשור
מה גורם לחקלאי מהעוטף להישאר בחווה ולישון על המתבן כשמסביב מתנהלים קרבות בלתי פוסקים? בפרק הראשון של ״אדם אדמה״ ירדו שלומי שבן והדיי עפאים לחבל הבשור, לביקור בחוות הבודדים היפהפייה של אייל ואיתמר גלעד, אב ובן שמגדלים כבשים בעוטף כבר 40 שנה, וממשיכים לדאוג לכל כבש וכבש גם בימי המלחמה.
עם: הדיי עפאים, שלומי שבן
מתוך: אדם אדמה
מיוחדים וידאו
10.06.24