כשאמנות היא חלק בלתי נפרד מחייך, אין כמו לגלות מדיום חדש ויצירתי בטירוף. כיצד גורמים לאשליה של תנועה בתמונה? איך יוצרים אנימציה עם נגיעה אישית? ואיך אפשר לרתום את ההמדיום הזה עבור צדק חברתי? בקורס המזורז נלמד את סודות האנימציה הטכניקה שדרכה אפשר להעניק לתמונות ולחפצים כוחות-על. דרך סרטוני האנימציה שניצור בעצמינו נתנסה בכלי חדש שבעזרתו נוכל להעביר מסר שאף אחד לא ישכח.

 

את הקורס יעבירו האנימטורית לירן קפל והחוקר יובל גולדפוס, בקבוצה אינטימית של עד 15 בני ובנות נוער. במהלך המפגשים יוגשו כיבוד וארוחת צהריים קלה. ההרשמה מותנית בשיחת היכרות קצרה, והמשתתפים והמשתתפות בו יזכו למלגה הרשמה בעלות של 150 ש״ח. מומלץ להקדים להירשם כדי להבטיח את מקומך!

 

 

מיועד לגילאי 18-12 (עולים לכיתה ז׳ עד לבוגרי תיכון)

להרשמה ופרטים נוספים >>

Model.Data.ShopItem : 0 6

_
רוצה להפוך את החופש הגדול לזמן של יצירה, השקעה בתחומים שיקרים לליבך, ורכישת כלים חדשים, ביחד עם קבוצה של נוער סקרן ומגוון?
יש לנו מקום בשבילך!
קורסי הקיץ שלנו הם הזדמנות מיוחדת להתפתח ולהתמקצע בעולמות היצירה – באנימציה, באופנה, בכתיבה יוצרת ובתיאטרון. 

את הקורסים יובילו יוצרות ויוצרים מהטובים בתחומם ובסופם יתקיים ערב חגיגי עם התוצרים למשפחות ולחברים. 

עוד בבית אבי חי

משפחת גלעד - מקנה דקל - נחל הבשור
משפחת גלעד - מקנה דקל - נחל הבשור
מה גורם לחקלאי מהעוטף להישאר בחווה ולישון על המתבן כשמסביב מתנהלים קרבות בלתי פוסקים? בפרק הראשון של ״אדם אדמה״ ירדו שלומי שבן והדיי עפאים לחבל הבשור, לביקור בחוות הבודדים היפהפייה של אייל ואיתמר גלעד, אב ובן שמגדלים כבשים בעוטף כבר 40 שנה, וממשיכים לדאוג לכל כבש וכבש גם בימי המלחמה.
עם: הדיי עפאים, שלומי שבן
מתוך: אדם אדמה
מיוחדים וידאו
10.06.24