בית ארעי

חג הסוכות מבקש מהאדם לייצר לעצמו "בית ארעי", ולהרהר על ידי כך במושגי הקביעות והארעיות בעולם. לקראת החג הקרוב מזמין בית אבי חי אומנים מתחומים שונים (כגון צילום, וידאו, סאונד, עיצוב, אמנות פלסטית, מיצג ועוד) להגיש הצעות לעבודות במסגרת תערוכה שתעלה בנושא "בית ארעי" בתקופת החגים (אוקטובר 2016, תשרי ‏תשע"ז) בבית אבי חי בירושלים, כחלק מ"סוכות מדברות"  - פעילות רב תחומית המתקיימת בחול המועד בבית.  

 

האומנים הנבחרים ישתתפו בחממה אומנותית-לימודית (שתתקיים מספר חודשים קודם לכן)  במסגרת בית אבי חי כחלק מתהליך הפרוייקט.

 

אומנים בוגרי בית ספר לאומנות מוזמנים לשלוח הצעות וסקיצות לעבודות, דימויים ורעיונות לתערוכה, בצירוף קורות חיים ודוגמאות לעבודות קודמות (מהחמש שנים אחרונות ולא יותר מעשר עבודות) בקבוץ pdf אחד, עד לתאריך 27.2.2016, לדוא"ל:  SukotArt@avichai.org.il

 

Model.Data.ShopItem : 0 6

עוד בבית אבי חי

מישהו: לירז צ'רכי
מישהו: לירז צ'רכי
"הסיפורים והטראומות הם מאוד קשים", מספרת לירז צ'רכי על קרובי משפחתה ששרדו את הטבח ב-7 באוקטובר, "אבל אני לומדת מהם כל יום. הם נושאים את השכול באיזו אצילות נפש, שאוספת את כל הכוכבים אליה לאט לאט ומגדלת אותם מחדש". בפרק החדש של ״שיר תקווה״ מבצעת צ'רכי את השיר "מישהו" של יהודית רביץ, משתפת בתגובות מפתיעות שקיבלה ממאזיניה באיראן, ומתארת מחזה בלתי נשכח שראתה בהפגנה בלונדון למען משפחות החטופים.
מתוך: שיר תקווה
מוזיקה וידאו
22.02.24