על שפת החלום: סדנת ריקוד ולימוד להורים וילדים

הכרטיסים אזלו

במפגש השני בסדרת הסדנאות ״תנועת המחשבה״ נעסוק בחלימה בהקיץ ובשינה ונעשה זאת דרך הגוף, המחשבה והלב. בואו ללמוד ולנוע ביחד ולחוד, ולהבין רעיונות דרך התנועה והמגע עם הגוף. שימו לב שההשתתפות בסדנה כוללת עבודה עם הגוף – אין צורך בידע מוקדם, רק ברצון והסכמה לזוז ולרקוד.

Model.Data.ShopItem : 0 6

 

סדרת סדנאות מיוחדת להורים וילדים, שמחברת בין רעיונות ותנועה, בין הגוף לנפש ובין הורים לילדים, בהנחיית רננה רז, כוריאוגרפית ויוצרת, וחיה גלבוע, מרצה לתלמוד ולמגדר. בכל מפגש נעסוק בתמה אחרת ונחקור אותה ביחד ולחוד; בזמן שהילדים יעמיקו בה דרך תנועה וריקוד, ההורים יצללו אליה דרך לימוד של טקסטים עתיקים ועכשוויים, ובסוף כל מפגש נתכנס לתנועה משותפת של ההורים והילדים. 

מה חשוב שהילדים והילדות יביאו? לב סקרן ופתוח, גוף שאוהב לקפוץ ולהסתובב, עיניים שמבקשות לחקור וידיים שיודעות ללוש מחשבות (וגם בקבוק מים קטן). ומה צריכים ההורים? סקרנות ורצון ללמוד ולהתחדש (למרות שהם גם קצת עייפים כי כבר ערב), והכי חשוב: לזכור שתנועה היא החיים.

הסדנאות מיועדות לבני ובנות 6–10 ולהוריהם, ומשכן כשעה ורבע. 

 

 

          

רננה רז                                                         חיה גלבוע

 

עוד בבית אבי חי

משפחת גלעד - מקנה דקל - נחל הבשור
משפחת גלעד - מקנה דקל - נחל הבשור
מה גורם לחקלאי מהעוטף להישאר בחווה ולישון על המתבן כשמסביב מתנהלים קרבות בלתי פוסקים? בפרק הראשון של ״אדם אדמה״ ירדו שלומי שבן והדיי עפאים לחבל הבשור, לביקור בחוות הבודדים היפהפייה של אייל ואיתמר גלעד, אב ובן שמגדלים כבשים בעוטף כבר 40 שנה, וממשיכים לדאוג לכל כבש וכבש גם בימי המלחמה.
עם: הדיי עפאים, שלומי שבן
מתוך: אדם אדמה
מיוחדים וידאו
10.06.24