צירופי מקרים: סדנת לימוד וכתיבה עם עמיתים

״…בדיוק כשחשבתי עליך – התקשרת!״ 

לפעמים הדברים הכי מדויקים קורים לנו לגמרי במקרה, ולפעמים יד המקרה מביאה איתה דווקא את הדברים הכי משובשים. בין כה וכה, יש צירופים מקרים ייחודיים כל כך, עד כי נדמה שמישהו כתב אותם מראש.

בסדנה הזו נעבוד בלב מעבדת המקריות: נצא לניסויי כתיבה אקראיים, נקרא טקסטים על מזל, גורל וייעוד, נשאל שאלות על בחירה חופשית, וננסה לענות עליהן בטלפתיה. מי יודע – אולי במקרה נצליח.

 

הסדנה היא פרי שיתוף פעולה בין עמותת עמיתים לבית אבי חי. זהו מרחב קהילתי חברתי שמבוסס על כבוד, שוויון ומקום לכל אדם, שבו אנשים עם התמודדות נפשית ובלעדיה מוזמנים לקחת חלק יוצר ומשתף. המפגשים יונחו בידי מור גלפרין, יוצרת אנימציה, כותבת מהלב ומנחה קבוצות יצירה, בוגרת בצלאל; ובידי עקיבא שלזינגר, פסיכולוג, קורא, ומנחה קבוצות לימוד. רכזת הסדנה היא בתאל קולמן, משוררת ועיתונאית.

 

 

מספר המקומות מוגבל. ההשתתפות מותנית בהתחייבות בהגעה לכל המפגשים.

מחיר: 250 ₪ לסדנה כולה

תשעה מפגשים בימי רביעי | י בשבט–ז בניסן | 1.2–29.3 | 19:00 | בבית אבי חי

בשיתוף תוכנית עמיתים - מרחב קהילתי המשלב אנשים עם התמודדות נפשית ובלעדיה. 

_

 

שימו לב: לא נותרו מקומות בסדנה

 

Model.Data.ShopItem : 0 6

עוד בבית אבי חי

משפחת גלעד - מקנה דקל - נחל הבשור
משפחת גלעד - מקנה דקל - נחל הבשור
מה גורם לחקלאי מהעוטף להישאר בחווה ולישון על המתבן כשמסביב מתנהלים קרבות בלתי פוסקים? בפרק הראשון של ״אדם אדמה״ ירדו שלומי שבן והדיי עפאים לחבל הבשור, לביקור בחוות הבודדים היפהפייה של אייל ואיתמר גלעד, אב ובן שמגדלים כבשים בעוטף כבר 40 שנה, וממשיכים לדאוג לכל כבש וכבש גם בימי המלחמה.
עם: הדיי עפאים, שלומי שבן
מתוך: אדם אדמה
מיוחדים וידאו
10.06.24