צירופי מקרים: סדנת לימוד וכתיבה עם עמיתים

״…בדיוק כשחשבתי עליך – התקשרת!״ 

לפעמים הדברים הכי מדויקים קורים לנו לגמרי במקרה, ולפעמים יד המקרה מביאה איתה דווקא את הדברים הכי משובשים. בין כה וכה, יש צירופים מקרים ייחודיים כל כך, עד כי נדמה שמישהו כתב אותם מראש.

בסדנה הזו נעבוד בלב מעבדת המקריות: נצא לניסויי כתיבה אקראיים, נקרא טקסטים על מזל, גורל וייעוד, נשאל שאלות על בחירה חופשית, וננסה לענות עליהן בטלפתיה. מי יודע – אולי במקרה נצליח.

 

הסדנה היא פרי שיתוף פעולה בין עמותת עמיתים לבית אבי חי. זהו מרחב קהילתי חברתי שמבוסס על כבוד, שוויון ומקום לכל אדם, שבו אנשים עם התמודדות נפשית ובלעדיה מוזמנים לקחת חלק יוצר ומשתף. המפגשים יונחו בידי מור גלפרין, יוצרת אנימציה, כותבת מהלב ומנחה קבוצות יצירה, בוגרת בצלאל; ובידי עקיבא שלזינגר, פסיכולוג, קורא, ומנחה קבוצות לימוד. רכזת הסדנה היא בתאל קולמן, משוררת ועיתונאית.

 

 

מספר המקומות מוגבל. ההשתתפות מותנית בהתחייבות בהגעה לכל המפגשים.

מחיר: 250 ₪ לסדנה כולה

תשעה מפגשים בימי רביעי | י בשבט–ז בניסן | 1.2–29.3 | 19:00 | בבית אבי חי

בשיתוף תוכנית עמיתים - מרחב קהילתי המשלב אנשים עם התמודדות נפשית ובלעדיה. 

_

 

שימו לב: לא נותרו מקומות בסדנה

 

Model.Data.ShopItem : 0 6

עוד בבית אבי חי

מישהו: לירז צ'רכי
מישהו: לירז צ'רכי
"הסיפורים והטראומות הם מאוד קשים", מספרת לירז צ'רכי על קרובי משפחתה ששרדו את הטבח ב-7 באוקטובר, "אבל אני לומדת מהם כל יום. הם נושאים את השכול באיזו אצילות נפש, שאוספת את כל הכוכבים אליה לאט לאט ומגדלת אותם מחדש". בפרק החדש של ״שיר תקווה״ מבצעת צ'רכי את השיר "מישהו" של יהודית רביץ, משתפת בתגובות מפתיעות שקיבלה ממאזיניה באיראן, ומתארת מחזה בלתי נשכח שראתה בהפגנה בלונדון למען משפחות החטופים.
מתוך: שיר תקווה
מוזיקה וידאו
22.02.24