סדקים אישיים בחברה החרדית

הכרטיסים אזלו

הרצאה של רחל אליצור על סדקים אישיים בחברה החרדית והצצה ראשונה לקטעים מתוך סרטה התיעודי החדש ליל כלולות. שיחה ברוח החורבן הקולקטיבי והאינדיבידואלי בחברה החרדית.

 

"בשנים האחרונות חלים תמורות בחברה הישראלית בכלל ובחברה החרדית בפרט, נוהגים לומר שהשוליים מתרחבים. מהם השוליים הללו? מי נמצא בהם? לאן הם מתרחבים וכיצד זה משפיע על המיינסטרים החרדי?

אני מזמינה אתכן ואתכם דרך קטעי וידאו לחדר העריכה שם אני יוצרת את הסרט התיעודי השני שלי 'ליל כלולות'. סביב נושא הכלולות מתבררים השברים שתחילת דרכם בסדקים דקים ועדינים הנובעים ממידע חסר או שגוי, מרגש מוטעה ומרצון תמים לשמר הפרדה לזמנה וחיבור לשעתו. השיטה החברתית הבלתי מרפה, פוגשת את האנשים והאנושיות, את הבדידות ואת הכמיהה ובכך מרחיבה את הסדקים לכדי חשיבה עצמאית והתקוממות שמייצרות אדוות בסוגיות שונות ומגוונות בחייהם של נשות ואנשי הקהילה.

נכיר את הסדקים, נציץ אל השברים וננסה להבחין בין אמונה לפרקטיקה ולתהליכים חברתיים".

מחיר: 10 ₪
 לתכנייה המלאה של "מדברים עם הבית - מפגשים קולנועיים לתשעה באב" <<לחצו כאן >>

 

Model.Data.ShopItem : 0 6

עוד בבית אבי חי

משפחת גלעד - מקנה דקל - נחל הבשור
משפחת גלעד - מקנה דקל - נחל הבשור
מה גורם לחקלאי מהעוטף להישאר בחווה ולישון על המתבן כשמסביב מתנהלים קרבות בלתי פוסקים? בפרק הראשון של ״אדם אדמה״ ירדו שלומי שבן והדיי עפאים לחבל הבשור, לביקור בחוות הבודדים היפהפייה של אייל ואיתמר גלעד, אב ובן שמגדלים כבשים בעוטף כבר 40 שנה, וממשיכים לדאוג לכל כבש וכבש גם בימי המלחמה.
עם: הדיי עפאים, שלומי שבן
מתוך: אדם אדמה
מיוחדים וידאו
10.06.24