BETA
בית אבי חי // יצירה יהודית - ישראלית מקורית
לוח אירועים
א ב ג ד ה ו ש
20:30 שירת הים
20:00 ראש לחודש: חודש שבט 21.1
20:30 קלבת שבת- לקראת פרשת וארא
17:00 סיור- סיפור- ציור בתערוכת הקריקטורות 15.1
17:00 אגדות הלבנה: טבת 13.1
17:00 אגדות הלבנה: טבת 12.1
17:00 אגדות הלבנה: טבת 8.1
17:00 אגדות הלבנה: טבת 5.1
17:00 אגדות הלבנה: טבת 19.1
20:30 השלושרות
20:00 החוג הספרותי- הים שלנו
21:00 סטנד אפ - פרשת ויחי
09:30 תאירו את זה הלאה || חנוכה לילדים בבית אבי חי 23.12 09:30
משחק תאטרלי עם משימות מפתיעות והרבה אור
18:30 נס לא קרה לנו?
מועצת הצעירים העירונית ובית אבי חי מזמינים אתכם:
17:00 אֵיזֶהוּ גִּבּוֹר? - שיח גלריה
אוצר: אסף גמזו
17:00 אֵיזֶהוּ גִּבּוֹר? - שיח גלריה
אוצר: אסף גמזו
20:00 פנים שוחקות לאגדה
אירוע לרגל הוצאתו המחודשת של ספר האגדה
19:00 הגל הישראלי החדש
מפגשים עם הדור הבא של הקולנוע הישראלי
20:30 שירת הים התיכון
פיוטים מרחבי אגן הים התיכון
12:30 תאירו את זה הלאה || חנוכה בבית אבי חי 23.12 12:30
משחק תאטרלי עם משימות מפתיעות והרבה אור
09:30 תאירו את זה הלאה || חנוכה לילדים בבית אבי חי 22.12 09:30
משחק תאטרלי עם משימות מפתיעות והרבה אור
12:30 תאירו את זה הלאה || חנוכה לילדים בבית אבי חי 22.12 12:30
משחק תאטרלי עם משימות מפתיעות והרבה אור
12:30 תאירו את זה הלאה || חנוכה לילדים בבית אבי חי 21.12 12:30
משחק תאטרלי עם משימות מפתיעות והרבה אור
09:30 תאירו את זה הלאה || חנוכה לילדים בבית אבי חי
משחק תאטרלי עם משימות מפתיעות והרבה אור
20:00 ראש חודש טבת: אחים
מנחה: פרופ' אביגדור שנאן
20:00 פרשה (ארצ)ישראלית 08.12
עורך ומנחה: פרופ' אביגדור שנאן
16:30 סיור-סיפור-ציור בתערוכה איזהו גיבור? 31.12
מפגש מיוחד לילדים והורים
16:30 סיור-סיפור-ציור בתערוכה איזהו גיבור? 7.12
מפגש מיוחד לילדים והורים
17:00 אגדות הלבנה: כסלו 15.12
חושך ואור
17:00 אגדות הלבנה: כסלו 10.12
חושך ואור
17:00 אגדות הלבנה: כסלו 8.12
חושך ואור
17:00 אגדות הלבנה: כסלו 4.12
חושך ואור
20:00 פתאום קם אדם בבקר
ערב בעקבות שירתו של אמיר גלבוע
20:30 אפרים שמיר - יוצא מהמסלול
עיבודים קאמריים חדשים לשיריו של אפרים שמיר
20:00 סוס אחד נכנס לְבָּר
הסופר דויד גרוסמן משוחח עם בלהה בן אליהו
21:00 סיפורים במונו- אתי אנקרי
הסדרה הפופולארית "סיפורים במונו" חוזרת לעונה רביעית, בהנחייתו של יואב קוטנר.
21:00 סיפורים במונו- נורית גלרון
הסדרה הפופולארית "סיפורים במונו" חוזרת לעונה רביעית, בהנחייתו של יואב קוטנר.
21:00 סיפורים במונו- דודו טסה
הסדרה הפופולארית "סיפורים במונו" חוזרת לעונה רביעית, בהנחייתו של יואב קוטנר.
21:00 סיפורים במונו- שאנן סטריט ודודוש קלמס
הסדרה הפופולארית "סיפורים במונו" חוזרת לעונה רביעית, בהנחייתו של יואב קוטנר.
21:00 סיפורים במונו- עמיר בניון
הסדרה הפופולארית "סיפורים במונו" חוזרת לעונה רביעית, בהנחייתו של יואב קוטנר.
18:00 אֵיזֶהוּ גִּבּוֹר?
אוצר: אסף גמזו
19:00 הגל הישראלי החדש
מפגשים עם הדור הבא של הקולנוע הישראלי
21:00 שחור על גבי שחור
ערב לכבוד ספר הביכורים של המשוררת עדי קיסר
20:30 באבארוק
טקסטים, פיוטים ולחנים אתניים במעטפת סאונד של רוק מערבי
21:00 סיפורים במונו - רמי פורטיס
הסדרה הפופולארית "סיפורים במונו" חוזרת לעונה רביעית, בהנחייתו של יואב קוטנר.
19:00 סיגד ישראלי
חגיגה לרגל חג הסיגד, חיבור בין מסורת יהדות אתיופיה לתרבות הישראלית
21:00 תל אביבים והסטנד אפ שלהם: פרשת וישלח
גיל קופטש מנצח על נבחרת אמני סטנד אפ, שיצאו מפרשת השבוע לפרשות ולשריטות שלהם
20:30 עלילות גדי בארץ הפלאות - 25.11
זה מה שקורה כשנופלים דרך מחילת הארנב אל ארץ הפלאות הירושלמית
20:00 ראש לחודש כסלו: לבן הארמי
נדבר על גירוש הגר וישמעאל באמנות ועל דמותו של ישמעאל בין אסלאם ליהדות
20:30 אנשי הגשם
ערב מיוחד המוקדש לשירי המשוררת והפזמונאית רחל שפירא
20:00 פרשה (ארצ)ישראלית 17.11
עורך ומנחה: פרופ' אביגדור שנאן
20:00 ניצבת 19.11
ערב לכבוד ספרו החדש של א"ב יהושע
21:00 ג'אז בעברית - מאה לסשה
מופע חגיגי לרגל מלאות מאה שנים להולדתו של גדול מלחיני הזמר העברי, סשה ארגוב.
21:00 ג'אז בעברית Doo-wop Girls שרות שוקולד מנטה מסטיק
מופע הייחודי חווה לשלישיית בנות אחרת: שוקולד מנטה מסטיק.
20:00 עלים אדומים 13.11
מפגש מיוחד שבו יוקרן הסרט ולאחריו תתקיים שיחה.
21:00 ג'אז בעברית - הבראסרי בשירי מחתרות
הזמרת והמלחינה שירה ז' כרמל, המעבדת אור סיני ותזמורת יגישו עיבודים חדשים ורעננים
21:00 תל אביבים והסטנד אפ שלהם: פרשת חיי שרה
גיל קופטש מנצח על נבחרת אמני סטנד אפ, שיצאו מפרשת השבוע לפרשות ולשריטות שלהם
20:00 התנ"ך באמנות -3.12
משה – מלידה ועד פרדה
20:00 התנ"ך באמנות - 26.11
עקדת יצחק – מיהו הקורבן?
20:00 התנ"ך באמנות - 19.11
"גָּרֵשׁ הָאָמָה הַזֹּאת וְאֶת בְּנָהּ"
20:00 התנ"ך באמנות - 12.11
בריאה כפולה, פיתוי וגירוש
20:30 רומנו וברוריה – קומדיה קבצנית 2.12
הגרסה הירושלמית המופרעת לרומיאו ויוליה– טרגדיה סוחפת וקורעת לב
20:30 רומנו וברוריה – קומדיה קבצנית 11.11
הגרסה הירושלמית המופרעת לרומיאו ויוליה– טרגדיה סוחפת וקורעת לב
21:00 סיפורים במונו- קרן אן
הסדרה הפופולארית "סיפורים במונו" חוזרת לעונה רביעית, בהנחייתו של יואב קוטנר.
17:00 אגדות הלבנה: חשוון 20.11
אגדות הלבנה - חשוון: חודש הגשם
17:00 אגדות הלבנה: חשוון 17.11
אגדות הלבנה - חשוון: חודש הגשם
17:00 אגדות הלבנה: חשוון 12.11*
אגדות הלבנה - חשוון: חודש הגשם
17:00 אגדות הלבנה: חשוון 5.11
אגדות הלבנה - חשוון: חודש הגשם
23:01 מים גנובים ימתקו
סדנת כתיבה בהשראת ספר משלי לסטודנטים וצעירים
20:00 כותבים מבראשית
סדנה לכתיבה יוצרת בעקבות פרשות השבוע של ספר בראשית
20:30 נימי הנשמה
מופע מרגש הפורט על נימי הנשמה
20:30 קלבת שבת *עם ג'קי לוי 16.12
למה סיפור חנוכה לא מופיע בתנ"ך? על מה באמת חלם יוסף? ואיך כל זה קשור לשמן?
20:30 קלבת שבת *בלי ג'קי לוי 6.11
אברהם אבינו כמו שאף פעם לא ראיתם: מה באמת קרה בעקדת יצחק, ואיך זה משפיע עלינו?
09:30 תחרות דגמי סוכות-מצביעים לסוכה החביבה עליכם
בוחרים את הסוכה החביבה עליכם ועוזרים לה לזכות בפרס
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב | 2014
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
20:00 הדמוקרטיה הישראלית – תמונת מצב
אירוע לציון יום הזיכרון ליצחק רבין
16:30 סיור-פיוט-ציור בתערוכה 30.10
מפגש מיוחד לילדים ולהורים
20:00 הים שלנו
בסדרת המפגשים הקרובה של החוג הספרותי נתחקה אחר הסיפור שמספרים דימויי הימים שלנו
10:30 סוכות לכל המשפחה 12.10 | 2014
סדנאות לכל המשפחה במסגרת אירועי סוכות מדברות 7#
10:30 סוכות לכל המשפחה 14.10 | 2014
סדנאות לכל המשפחה במסגרת אירועי סוכות מדברות 7#
10:30 סוכות לכל המשפחה 13.10 | 2014
סדנאות לכל המשפחה במסגרת אירועי סוכות מדברות 7#
20:00 Moses: A Powerful Silence - 4.11
A three-part series
16:30 סיור-פיוט-ציור בתערוכה
מפגש מיוחד לילדים ולהורים
20:30 מוריס אלמדיוני ונטע אלקיים
מחווה לגדולות הזמרות היהודיות-אלג'יראיות, רנט ל'אוראנז ולין מונטי
20:00 פרשה (ארצ)ישראלית-22.10
עורך ומנחה: פרופ' אביגדור שנאן
20:00 ראש לחודש חשוון: ישמעאל
נדבר על גירוש הגר וישמעאל באמנות ועל דמותו של ישמעאל בין אסלאם ליהדות
20:00 Moses: A Powerful Silence - 28.10
A three-part series
20:00 Moses: A Powerful Silence - 21.10
A three-part series
11:00 סיפורי בראשית - 31.10
"לֶךְ-לְךָ מֵאַרְצְךָ... אֶל-הָאָרֶץ אֲשֶׁר אַרְאֶךָּ" - זהות, ארץ, מולדת
11:00 סיפורי בראשית - 24.10
"וְהָיְתָה הַקֶּשֶׁת בֶּעָנָן וּרְאִיתִיהָ לִזְכֹּר בְּרִית עוֹלָם" – ברית הקשת
11:00 סיפורי בראשית - 17.10
"בְּרֵאשִׁית בָּרָא" – על בריאה והתחלה
15:30 אגדות הלבנה || תשרי
משפט האישה והרוח - 13.10 | 15:30
13:30 אגדות הלבנה || תשרי
משפט האישה והרוח - 13.10 | 13:30
15:30 אגדות הלבנה || תשרי
משפט האישה והרוח - 12.10 | 15:30
13:30 אגדות הלבנה || תשרי
משפט האישה והרוח - 12.10 | 13:30
20:00 הבל והבלים - 5.10
הבל הבלים באמנות
17:00 מעורב ירושלמי - סיור 1.10
סיור בשוק מחנה יהודה ובשכונת נחלאות. כולל טעימות.
20:30 שוב נתחיל מחדש 1.10
סיור חווייתי בהר ציון וברובע היהודי בליווי קטעי מקורות, ספרות ושירה.
20:00 אחרי החגים
בסיפורים אישיים על דחיינות, על ההשלכות שלה לטוב ולרע ועל האמונה שיהיה בסדר
21:00 פסטיבל הפיוט 2014 - מופע חותם
בשעת הנעילה
22:15 חפלה עירקית
עם תזמורת פירקת אל נור והזמר יוסי בגדדי
21:45 האנסמבל הקולי הנשי עָלְמַיָּא
פיוטים מרחבי העולם בעיבודים מקוריים
20:15 עוד יום יבוא
תזמורת פירקת אלנור (הלהבה) במחווה לגדולי המוסיקאים היהודים ממדינות ערב
19:00 בדרך מטהראן אל המקדש
אייל סעיד מאני ואנסמבל מכילתא במופע סוּפי-פרסי-יהודי
18:00 מבט מעורר מחשבה על גדולי המוסיקאים היהודים במגרב ובמשרק
סדנה עם קפה גיברלטר
צפו בתוכניה החודשית

בית
אבי חי

יצירה
יהודית
ישראלית
מקורית

בית אבי חי בירושלים מקיים מדי חודש עשרות אירועים אשר מזמינים את המשתתפים בהם ליהנות משפע של יצירה, אמנות ומהזדמנויות להרחבת אופקים בתחומים שונים ומגוונים.

בית אבי חי מקיים פעילות אינטרנטית רחבה הכוללת כתבות, סרטונים, שידורים ישירים, תערוכות מקוונות וערוץ VOD. בית אבי חי נוסד על ידי קרן אבי חי בשנת 2007 ופועל בירושלים וברחבי הארץ.

בית אבי חי
המלך ג'ורג' 44
פינת רחוב קק"ל,
ירושלים
טלפון: 02-6215300
דוא"ל: info@bac.org.il

בית אבי חיWho We Are

Who We Are

BEIT AVI CHAI, established by the AVI CHAI Foundation, is a cultural center that addresses major issues and fields of thought and creativity in Jewish and Israeli society. BEIT AVI CHAI seeks to collect and publicize the various facets of Israeli-Jewish society, provide them a forum, and let them influence Israeli society and culture. 

The building is located in the heart of Jerusalem, at the juncture of different neighborhoods, communities and cultures. Designed by the architect Ada Karmi, it has become part of the Israeli and Jewish mosaic that already existed in the area: the Yeshurun Synagogue, the Jewish Agency, the Great Synagogue, the Prime Minister's Residence, and a wide variety of cultural institutions, including the Jerusalem Theater, Beit Shmuel, Schocken House, Yad Ben-Zvi, and the Van Leer Institute. 

The four-story building has a 270-seat auditorium with a stage suitable for lectures, film screenings, and small-scale shows; eight rooms of various sizes equipped with state-of-the-art technology for the various lectures, workshops and activities; and a unique reading room that specializes in photography books about Israel and the Jewish people, as well as basic books on Judaism and Zionism.

The Jewish People is the focal point of the story told by BEIT AVI CHAI: the Jews in Israel and abroad and the Jews with their various trends, stormy disputes, variations, memories, and dreams. 

A broad spectrum of activities and events characterizes the BEIT AVI CHAI experience: symposiums, lectures, workshops, performances and diverse cultural events. BEIT AVI CHAI targets a variety of audiences in an effort to create a productive, challenging encounter of cultures and worldviews. It provides opportunities for members of different Jewish communities in Israel and the Diaspora to meet one another. BEIT AVI CHAI welcomes speakers, artists, thinkers and dreamers, as well as everyone with a thirst for knowledge and culture or simply curiosity. It is an open house that practices hospitality in the full sense of the age-old Jewish custom - a constant source of vitality and renewal, of listening and learning. A home where people can genuinely come together.

 

Ticket Purchasing

To purchase tickets for BEIT AVI CHAI events: 02-6215900 or via the website www.bac.org.il
Discounted tickets available via our website. Tickets are held up to 20 minutes prior to the beginning of each program.

FOR FREE EVENTS: up to two tickets per person may be reserved in advance. Reservations can be made three working days prior to each event by calling the BEIT AVI CHAI box office. Reserved tickets must be collected no later than 20 minutes prior to the program. Tickets not collected in time will be returned to the box office.

Admission for soldiers is free when showing identification.

Programs are subject to changes, so kindly confirm via the website.

Unless otherwise noted, events take place in Hebrew.

The BEIT AVI CHAI box office is open Sun-Thurs 1:00pm-9:30pm, and Fri and Holiday Eve 9:30am-12:00pm.

 

Information for Visitors

Address:     44 King George St., Jerusalem

Phone:     02-6215300

Email:     contact@bac.org.il

Mailing Address:     BEIT AVI CHAI, P.O.Box 71061, Jerusalem 9171001

Buses:     7, 13, 18 (from Central Bus Station), 19, 22, 32, 34, 38, 71, 72, 74, 75, 77, 78

Parking:     Free parking for event participants, entrance from Keren Kayemeth St.

 

The BEIT AVI CHAI Staff

 02-6215310

 CEO and Executive Director

 Dr. David Rozenson

 02-6215310

 CFO and Administrative Director

 Noam Novick

 02-6215308

 Deputy Director for Programs and Activities

 Zohar Shalhevet

 02-6215310

 Academic Advisor

 Prof. Avigdor Shinan

 02-6215312

 Director of IT and Multimedia

 Ran Zeira

 02-6215310

 Office Manager

 Yafit Ben-Guy

 02-6215310

 BEIT AVI CHAI Secretary

 Limor Yosefian

 02-6215304

 Development Team Secretary

 Ravit Shemesh Hershkovitz

 02-6215314

 Bookkeeper

 Esther Nadav

 02-6215977

 Bookkeeper

 Idit Cohen

 02-6215300

 Superintendent

 Igor Bregman

 02-6215300

 Maintenance

 Hussein Shahwan

 02-6215300

 Maintenance

 Michael Gelfand

 02-6215300

 Housekeeping

 Simone Bavli

 02-6215300

 Housekeeping

 Astar Shalom

 02-6215304

 Development Team, Programs and Projects Dept.

 David Freund

 02-6215313

 Head of Development Team, Programs and Projects Dept.

 Ronit Bekker-Blankovsky

 02-6215304

 Development Team, Programs and Projects Dept.

 Yael Boim-Fein

 02-6215304

 Head of Projects & Collaborations Team, Programs and Projects Dept.

 Rony Silfen

 02-6215324

 Head of Projects & Collaborations Team, Programs and Projects Dept.

 Daniella Satran Reifen

 02-6215390

 Advertising, Projects & Collaborations Team, Programs and Projects Dept.

 Gal Tamir

 02-6215382

 Marketing Manager, Programs and Projects Dept.

 Gabriel Vinocur

 02-6215384

 Advertising Manager

 Sharon Guini

 02-6215383

 Director of Public Relations & Communications

 Vered Lyon-Yerushalmi

 02-6215393

 Marketing and Advertisement Team

 Adiel Titman

 02-6215321

 Marketing and Advertisement Team

 Bella Malkin

 02-6215319

 Website Editor-in-Chief

 Yotvat Feiereisen-Weil

 02-6215319

 Website Deputy Editor

 Merav Manoah-Harari

 02-6215391

 Website Content Developer & Producer

 Noga Eshed

 02-6215328

 Website Content Developer & Producer

 Liran Lifshitz

 02-6215328

 Website Content Developer & Producer

 Yuval Malchi

 02-6215245

 Video Archive

 Asaph Horowitz

 02-6215300

 Video Archive

 Talia Bar

 02-6215317

 Administration & Logistics Coordinator

 Avigail Ben Yohanan

 02-6215305

 Administration & Billing, Programs and Projects Dept.

 Ortal Mushnik

 02-6215300

 Front Desk Receptionist

 Nurit Sharoshtzevski

 02-6215300

 Front Desk Receptionist

 Eden Ben-Shitrit

 02-6215300

 Front Desk Receptionist

 Hadassa Eflal

 02-6215900

 Cashier

 Daphna Hurwitz

 02-6215900

 Cashier

 Federica Di Segni

 02-6215900

 Cashier

 Michal Tamari

 02-6215900

 Cashier

 Maria Lyubman