לוח אירועים
לוח אירועים
א ב ג ד ה ו ש
11:00 סיפור מההפטרה - אם קטון אתה בעיניך
סיפור מההפטרה - אם קטון אתה בעיניך
11:00 סיפור מההפטרה - והבית בהיבנותו אבן שלמה
סיפור מההפטרה - והבית בהיבנותו אבן שלמה
11:00 סיפור מההפטרה - וימנו את הכסף
סיפור מההפטרה - וימנו את הכסף
11:00 סיפור מההפטרה - הנני שלחני
סיפור מההפטרה - הנני שלחני
11:00 סיפור מההפטרה - מנשים באוהל תבורך
סיפור מההפטרה - מנשים באוהל תבורך
11:00 סיפור מההפטרה - כלי גולה עשי לך
סיפור מההפטרה - כלי גולה עשי לך
11:00 סיפור מההפטרה - יאור לי ואני עשיתי
סיפור מההפטרה - יאור לי ואני עשיתי
11:00 סיפור מההפטרה - ואלבישך רקמה
סיפור מההפטרה - ואלבישך רקמה
20:30 הסוגיא האהובה - פרופ' יובל פלדמן
הסוגיא האהובה - פרופ' יובל פלדמן
20:30 הסוגיא האהובה - המשוררת אסתר שקלים
הסוגיא האהובה - המשוררת אסתר שקלים
20:30 הסוגיא האהובה - הבמאי יפים ריננברג
הסוגיא האהובה - הבמאי יפים ריננברג
20:30 הסוגיא האהובה - הרב ירמי סטביסקי
הסוגיא האהובה - הרב ירמי סטביסקי
20:30 הסוגיא האהובה - חיים לוינסון
הסוגיא האהובה - חיים לוינסון
21:00 שמות כאן ועכשיו עם עמית סגל:
שמות כאן ועכשיו עם עמית סגל:
20:00 ראש לחודש - אדר: קוצ'ין
ראש לחודש - מארבע כנפות תבל - אדר: קוצ'ין
20:00 ראש לחודש - מארבע כנפות תבל
שבט: הקריביים וסורינאם
20:30 הסוגיא האהובה - ח"כ שולי מועלם רפאלי
הסוגיא האהובה - ח"כ שולי מועלם רפאלי
20:00 אוכל לנשמה
אוכל לנשמה
20:30 אמנות כפרשנות
אמנות כפרשנות
20:30 Hatikvah: Hope Reborn
Hatikvah: Hope Reborn
20:00 Israel: Risky Business or Sound Investment ?
Israel: Risky Business or Sound Investment ?
20:30 סלאח, פה זה ארץ ישראל
סלאח, פה זה ארץ ישראל
20:00 IN THE PUBLIC EYE with Sivan Rahav-Meir
ISRAELI TALKS : IN THE PUBLIC EYE
20:30 עומק השיח עם עמוס שוקן
עומק השיח עם עמוס שוקן
20:30 עומק השיח עם הרב אוקי שרקי
עומק השיח עם הרב אוקי שרקי
21:00 יואב קוטנר מארח את אמיר דדון
יואב קוטנר מארח את אמיר דדון
20:30 קול המגרב
קול המגרב
21:00 יואב קוטנר מארח את יזהר אשדות
יואב קוטנר מארח את יזהר אשדות
21:00 יואב קוטנר מארח את יוני רכטר
יואב קוטנר מארח את יוני רכטר
20:30 האם החמישית
האם החמישית
20:30 הסלוניקאית
הסלוניקאית
21:30 מוצ"ש באדר
מוצ"ש באדר
21:00 טיש פורימי במיוחד
טיש פורימי במיוחד
21:30 מוצ"ש בשבט
מוצ"ש בשבט
21:00 טיש בשבט
טיש בשבט
18:30 משיב הרוח ימי אהבה לשירה # 21 על שירה וחסידות
משיב הרוח ימי אהבה לשירה # 21
20:00 יהודים בלילה: מסע בחלומות
יהודים בלילה: מסע בחלומות
20:00 יהודים בלילה: מסע בחלומות
יהודים בלילה: מסע בחלומות
20:00 מוזיקה חיה בסלון בית אבי חי עם רעות זורמן
חי בערב
17:00 "ומבשרך לא תתעלם"
"ומבשרך לא תתעלם"
17:00 מרק מפתחות - הצגת ילדים לחודש טבת
מרק מפתחות - הצגת ילדים לחודש טבת
17:00 מרק מפתחות - הצגת ילדים לחודש טבת
מרק מפתחות - הצגת ילדים לחודש טבת
17:00 מרק מפתחות - הצגת ילדים לחודש טבת
מרק מפתחות - הצגת ילדים לחודש טבת
17:00 מרק מפתחות - הצגת ילדים לחודש טבת
מרק מפתחות - הצגת ילדים לחודש טבת
20:00 עולם ללא מצוות – אוטופיה פילוסופית?
עולם ללא מצוות – אוטופיה פילוסופית?
20:00 עולם ללא מצוות – אוטופיה פילוסופית?
עולם ללא מצוות – אוטופיה פילוסופית?
20:30 עומק השיח עם א"ב יהושע
עומק השיח עם א"ב יהושע
20:00 ראש לחודש טבת - בגדד
ראש לחודש טבת - בגדד
21:00 אנסמבל גלעד אפרת
אנסמבל גלעד אפרת
20:00 האסתטיקה של הקרוב - לאוניד בלקלב
האסתטיקה של הקרוב
20:30 פרויקט בית אבא: דורון רפאלי
פרוייקט בית אבא: דורון רפאלי
20:00 יהודים בלילה: מסע בחלומות
יהודים בלילה: מסע בחלומות
21:00 אי שם בלב – שאנסון צרפתי בעברית
אי שם בלב – שאנסון צרפתי בעברית
20:00 לוינס – יהדות ומהפכה
לוינס – יהדות ומהפכה
20:00 ראש לחודש כסלו - יוון
ראש לחודש כסלו - יוון
20:00 מוזיקה מקודשת מהארץ הרחוקה
מוזיקה מקודשת מהארץ הרחוקה
19:00 עולם היין הצרפתי
עולם היין הצרפתי
19:30 סדנת ריקוד אתיופי
סדנת ריקוד אתיופי
21:00 גילי יאלו מארח את קרולינה
גילי יאלו מארח את קרולינה
20:00 לה פרומיז – סרט ושיחה
לה פרומיז – סרט ושיחה
11:00 זה קרה בנר ראשון
זה קרה בנר ראשון
15:00 זה קרה בנר ראשון
זה קרה בנר ראשון
15:00 זה קרה בנר ראשון
זה קרה בנר ראשון
11:00 זה קרה בנר ראשון
זה קרה בנר ראשון
11:00 זה קרה בנר ראשון
זה קרה בנר ראשון
15:00 זה קרה בנר ראשון
זה קרה בנר ראשון
15:00 זה קרה בנר ראשון
זה קרה בנר ראשון
11:00 זה קרה בנר ראשון
זה קרה בנר ראשון
21:00 בראשית כאן ועכשיו עם עמית סגל
בראשית כאן ועכשיו עם עמית סגל
19:00 פטיסרי – עולם הקונדיטוריה הצרפתי
פטיסרי – עולם הקונדיטוריה הצרפתי
20:30 ריף כהן בהופעה - A Paris
ריף כהן בהופעה - A Paris
20:00 ISRAELI TALKS: FAUDA
ISRAELI TALKS : FAUDA
20:00 Times of Israel to partner with Beit Avi Chai in new English-language series
Times of Israel to partner with Beit Avi Chai in new English-language series
20:30 עומק השיח עם ציפי לבני
עומק השיח עם ציפי לבני
17:00 החלמאים והלבנה - הצגה לכבוד חודש כסלו
החלמאים והלבנה - הצגה לכבוד חודש כסלו
17:00 החלמאים והלבנה - הצגה לכבוד חודש כסלו
החלמאים והלבנה - הצגה לכבוד חודש כסלו
17:00 החלמאים והלבנה - הצגה לכבוד חודש כסלו
החלמאים והלבנה - הצגה לכבוד חודש כסלו
17:00 החלמאים והלבנה - הצגה לכבוד חודש כסלו
החלמאים והלבנה - הצגה לכבוד חודש כסלו
20:00 מָנִיטוּ, הרוח הגדולה
מָנִיטוּ, הרוח הגדולה
17:00 הגשם הראשון - הצגה לילדים לחודש חשוון
הגשם הראשון - הצגה לילדים לחודש חשוון
17:00 הגשם הראשון - הצגה לילדים לחודש חשוון
הגשם הראשון - הצגה לילדים לחודש חשוון
17:00 הגשם הראשון - הצגה לילדים לחודש חשוון
הגשם הראשון - הצגה לילדים לחודש חשוון
17:00 הגשם הראשון - הצגה לילדים לחודש חשוון
הגשם הראשון - הצגה לילדים לחודש חשוון
20:30 מסכת דם
מסכת הדם
20:30 מסכת הדם
מסכת דם
20:30 מסכת הדם
מסכת דם
17:00 חנות המילים של נֹעם
חנות המילים של נֹעם
19:30 מוזיקה חיה בסלון בית אבי חי עם יהונתן שלמה
חי בערב
19:00 מוזיקה חיה בסלון בית אבי חי עם סוף סלע ושחר רגב
חי בערב
20:00 אנשי התנ"ך | אסתר ודניאל
אנשי התנ"ך
20:00 אנשי התנ"ך | רות
אנשי התנ"ך
20:00 אנשי התנ"ך | נביאים
אנשי התנ"ך
20:00 אנשי התנ"ך | אליהו
אנשי התנ"ך
20:00 אנשי התנ"ך | איוב
אנשי התנ"ך
20:00 אנשי התנ"ך | משה
אנשי התנ"ך
17:00 חנות המילים של נֹעם
חנות המילים של נֹעם
20:00 ליפול דרך סדק ביקום
ליפול דרך סדק ביקום
22:30 אסיף לילה - אירועים לאורך ליל הושענא רבה
אסיף לילה - אירועים לאורך ליל הושענא רבה
01:30 מופע חותם: על כפות המנעול
מופע חותם: על כפות המנעול
21:00 אירוע פתיחה: העיר והיער
אירוע פתיחה: העיר והיער
10:00 סוכות לילדים בבית אבי חי
סוכות לילדים בבית אבי חי
10:00 סוכות לילדים בבית אבי חי
סוכות לילדים בבית אבי חי
12:30 סוכות לילדים בבית אבי חי
סוכות לילדים בבית אבי חי
12:30 סוכות לילדים בבית אבי חי
סוכות לילדים בבית אבי חי
10:00 סוכות לילדים בבית אבי חי
סוכות לילדים בבית אבי חי
20:00 ראש חודש חשוון || קהילת בואנוס איירס
ראש חודש חשוון || קהילת בואנוס איירס
20:30 Sefer Bereshit - Parshat Vayechi
Sefer Bereshit - Parshat Vayechi
20:30 Sefer Bereshit - Parshat Vayigash
Sefer Bereshit - Parshat Vayigash
20:30 Sefer Bereshit - Parshat Vayeshev
Sefer Bereshit - Parshat Vayeshev
20:30 Sefer Bereshit - Vayishlach
Sefer Bereshit - Vayishlach
20:30 Sefer Bereshit - Vayetze
Sefer Bereshit - Vayetze
20:30 Sefer Bereshit - Toldot
Sefer Bereshit - Toldot
20:30 Sefer Bereshit - Chayei Sarah
Sefer Bereshit - Chayei Sarah
20:30 Sefer Bereshit - Parshat Vayera
Sefer Bereshit - Vayera
20:30 Sefer Bereshit - Parshat Noah
Sefer Bereshit - Parshat Noah
20:30 Sefer Bereshit - Parshat Lech Lecha
Sefer Bereshit - Lech Lecha
18:00 האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
16:30 האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
17:00 האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
17:00 האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
20:00 מפגש חמישי: קולנוע חרדי "חתרני" – הגל החדש
מפגש חמישי: קולנוע חרדי "חתרני" – הגל החדש
20:00 מפגש רביעי: קולנוע חרדי קלאסי – דור המייסדות
מפגש רביעי: קולנוע חרדי קלאסי – דור המייסדות
20:00 מפגש שלישי: קולנוע חרדי גברי – דור המייסדים
מפגש שלישי: קולנוע חרדי גברי – דור המייסדים
20:00 מפגש שני: התרבות החרדית בקולנוע
מפגש שני: התרבות החרדית בקולנוע
לרשימת האירועים המלאה