לוח אירועים
לוח אירועים
א ב ג ד ה ו ש
19:30 מוזיקה חיה בסלון בית אבי חי עם יהונתן שלמה
חי בערב
19:00 מוזיקה חיה בסלון בית אבי חי עם סוף סלע ושחר רגב
חי בערב
22:00 תפילה שבורה
תפילה שבורה
19:30 מוזיקה חיה בסלון בית אבי חי עם יעל ברונשטיין
חי בערב
20:00 אנשי התנ"ך | אסתר ודניאל
אנשי התנ"ך
20:00 אנשי התנ"ך | רות
אנשי התנ"ך
20:00 אנשי התנ"ך | נביאים
אנשי התנ"ך
20:00 אנשי התנ"ך | אליהו
אנשי התנ"ך
20:00 אנשי התנ"ך | איוב
אנשי התנ"ך
20:00 אנשי התנ"ך | משה
אנשי התנ"ך
17:00 דוד
דוד
17:00 דוד
דוד
17:00 חנות המילים של נֹעם
חנות המילים של נֹעם
21:00 בקשות על הנשמה | אלמוג בהר
בקשות על הנשמה
20:00 ליפול דרך סדק ביקום
ליפול דרך סדק ביקום
22:30 אסיף לילה - אירועים לאורך ליל הושענא רבה
אסיף לילה - אירועים לאורך ליל הושענא רבה
01:30 מופע חותם: על כפות המנעול
מופע חותם: על כפות המנעול
21:00 אירוע פתיחה: העיר והיער
אירוע פתיחה: העיר והיער
10:00 סוכות לילדים בבית אבי חי
סוכות לילדים בבית אבי חי
10:00 סוכות לילדים בבית אבי חי
סוכות לילדים בבית אבי חי
12:30 סוכות לילדים בבית אבי חי
סוכות לילדים בבית אבי חי
12:30 סוכות לילדים בבית אבי חי
סוכות לילדים בבית אבי חי
10:00 סוכות לילדים בבית אבי חי
סוכות לילדים בבית אבי חי
20:00 ראש חודש חשוון || קהילת בואנוס איירס
ראש חודש חשוון || קהילת בואנוס איירס
20:30 Sefer Bereshit - Parshat Vayechi
Sefer Bereshit - Parshat Vayechi
20:30 Sefer Bereshit - Parshat Vayigash
Sefer Bereshit - Parshat Vayigash
20:30 Sefer Bereshit - Parshat Vayeshev
Sefer Bereshit - Parshat Vayeshev
20:30 Sefer Bereshit - Vayishlach
Sefer Bereshit - Vayishlach
20:30 Sefer Bereshit - Vayetze
Sefer Bereshit - Vayetze
20:30 Sefer Bereshit - Toldot
Sefer Bereshit - Toldot
20:30 Sefer Bereshit - Chayei Sarah
Sefer Bereshit - Chayei Sarah
20:30 Sefer Bereshit - Parshat Vayera
Sefer Bereshit - Vayera
20:30 Sefer Bereshit - Parshat Noah
Sefer Bereshit - Parshat Noah
20:30 Sefer Bereshit - Parshat Lech Lecha
Sefer Bereshit - Lech Lecha
21:00 יואב קוטנר פוגש את חנן בן ארי
חנן בן ארי
18:00 האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
16:30 האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
17:00 האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
17:00 האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
20:00 TESHUVA IN OUR TIME
TESHUVA IN OUR TIME
20:30 התקווה – מהרצל עד סאבלימינל
התקווה – מהרצל עד סאבלימינל
20:00 מפגש חמישי: קולנוע חרדי "חתרני" – הגל החדש
מפגש חמישי: קולנוע חרדי "חתרני" – הגל החדש
20:00 מפגש רביעי: קולנוע חרדי קלסי – דור המייסדות
מפגש רביעי: קולנוע חרדי קלסי – דור המייסדות
20:00 מפגש שלישי: קולנוע חרדי גברי – דור המייסדים
מפגש שלישי: קולנוע חרדי גברי – דור המייסדים
20:00 מפגש שני: התרבות החרדית בקולנוע
מפגש שני: התרבות החרדית בקולנוע
20:00 מפגש ראשון: בין קולנוע חרדי לקולנוע ישראלי
מפגש ראשון: בין קולנוע חרדי לקולנוע ישראלי
21:00 יואב קוטנר פוגש את שלומי סרנגה
יואב קוטנר פוגש את שלומי סרנגה
14:00 מים רבים: מסע אל "שיר השירים"
מים רבים: מסע אל "שיר השירים"
20:00 The Balfour Declaration: the High Point of British Zionism?
The Balfour Declaration: the High Point of British Zionism?
20:00 קולולם בבית אבי חי
בית אבי חי ו"קולולם" מיזם חברתי לשירת המונים מזמינים אתכם לאירוע מיוחד לקראת השנה החדשה
20:00 קונצרט חזנות
קונצרט חזנות
21:00 Sexuality in the Jewish Tradition
Sexuality in the Jewish Tradition
19:00 מוזיקה חיה בסלון בית אבי חי עם שחר ועינת
חי בערב
16:30 שלום כיתה א' - קיץ 2017
פסטיבל אותיות בבית אבי חי לעולים לכיתה א'
16:30 שלום כיתה א' - קיץ 2017
פסטיבל אותיות בבית אבי חי לעולים לכיתה א'
19:00 קול עתיק הבא מן העתיד
קול עתיק הבא מן העתיד
20:30 לילה לבן
לילה לבן
19:00 געגועים לירוסלם
געגועים לירוסלם
20:00 תפילה שבורה
תפילה שבורה
22:00 הפייטן הסמוי מן העין
הפייטן הסמוי מן העין
19:00 בורא מול נברא
בורא מול נברא
22:30 "אקום לשורר" - אינדי פיוט
"אקום לשורר" - אינדי פיוט
21:00 מופע חותם: הלל חדש
מופע חותם: הלל חדש
20:00 חסידות המזרח התיכון
חסידות המזרח התיכון
21:00 עונות השנה
עונות השנה
20:30 פיוט עברי חדש
פיוט עברי חדש
20:00 פיוט במקאם ישראלי
פיוט במקאם ישראלי
20:00 Jews and Power
Jews and Power
20:30 עומק השיח לתשעה באב עם רחלי שפרכר פרנקל
עומק השיח לתשעה באב עם רחלי שפרכר פרנקל
11:30 ט סרטים לט' באב
ט סרטים לט' באב
20:00 ישמח חתני
ישמח חתני
20:00 סופת חול
סופת חול
20:00 הלהקה האחרונה בלבנון
הלהקה האחרונה בלבנון
20:00 מעבר להרים ולגבעות
מעבר להרים ולגבעות
22:15 שוטטות בלילה הלבן
שוטטות
23:00 alt shift - עידן אלתרמן במופע סטנד–אפ מוסיקלי
alt shift - עידן אלתרמן במופע סטנד–אפ מוסיקלי
20:00 חורבן – פוסט -טראומה 2
חורבן – פוסט -טראומה
20:00 חורבן – פוסט -טראומה 1
חורבן – פוסט -טראומה
22:30 הבדידות הדיגיטלית
הבדידות הדיגיטלית
21:00 רק שנינו
רק שנינו
21:00 נצ'י נצ' במופע מיוחד
נצ'י נצ' במופע מיוחד
20:30 כשהמילה תהפוך לגוף
כשהמילה תהפוך לגוף
20:00 חודש אלול נחמה ליבוביץ
נחמה ליבוביץ
21:00 להקת A-Wa
להקת A-Wa
20:30 כמה אהבה
כמה אהבה
20:30 יענטע, מצאי לי שידוך!
יענטע, מצאי לי שידוך!
20:30 כליזמר חובק עולם
כליזמר חובק עולם
20:00 מסע מדרש קולנוע על ספר דברים
מסע
21:00 סכין שלופה האור
סכין שלופה האור
20:30 דניאל זמיר מארח את שלומי שבן
דניאל זמיר מארח את שלומי שבן
20:00 ראש לחודש – אישי ישראל
ראש לחודש – אישי ישראל
20:00 רישומי פחם באב
רישומי פחם באב
20:00 שניים אוחזין:
שניים אוחזין:
20:30 עד השיר הנקי
עד השיר הנקי
21:45 בית שאן: סרט מלחמה – הקרנת ושיחה
בית שאן: סרט מלחמה
14:00 מים רבים: מסע אל "שיר השירים"
קבלת שבת מיוחדת
20:00 ומותר, ומותר לאהוב : ציפורי לילה מתפייטות
מחווה מוזיקלית-ספרותית ליצירותיהן של ארבע משוררות עבריות גדולות
20:30 דמעות של אושר
מחווה לאהובה עוזרי
19:00 ​רגעים
פתיחה של תערוכת צילומים מתוך אוסף תמונות בית אבי חי
16:30 אגדות הלבנה | חתוליים | הצגה לכבוד חודש אלול
חתוליים
18:00 אגדות הלבנה | חתוליים | הצגה לכבוד חודש אלול
חתוליים
18:00 בת שלמה במגדל || הצגה לכבוד ט”ו באב
בת שלמה במגדל
16:30 בת שלמה במגדל || הצגה לכבוד ט”ו באב
בת שלמה במגדל
17:00 הצגה לכבוד חודש תמוז- "הצרצר והנמלה"
הצרצר והנמלה
17:00 הצגה לכבוד חודש תמוז- "הצרצר והנמלה"
הצרצר והנמלה
16:30 שלום כיתה א' - קיץ 2017
פסטיבל אותיות בבית אבי חי לעולים לכיתה א'
16:30 אגדות הלבנה | חתוליים | הצגה לכבוד חודש אלול
חתוליים
18:00 אגדות הלבנה | חתוליים | הצגה לכבוד חודש אלול
חתוליים
16:30 בת שלמה במגדל || הצגה לכבוד ט”ו באב
בת שלמה במגדל
18:00 בת שלמה במגדל || הצגה לכבוד ט”ו באב
בת שלמה במגדל
17:00 דירה להשכיר
דירה להשכיר
17:00 הצגה לכבוד חודש תמוז- "הצרצר והנמלה"
הצרצר והנמלה
17:00 הצגה לכבוד חודש תמוז- "הצרצר והנמלה"
הצרצר והנמלה
17:00 שאול
סדרת הצגות חדשה
17:00 שאול
סדרת הצגות חדשה
17:00 שאול
סדרת הצגות חדשה לילדים
17:00 שאול
סדרת הצגות חדשה
17:00 ענן על מקל
ענן על מקל
09:00 סיור 6: "מה לך פה ומי לך פה כי חצבת לך פה קבר"
קרדום לחפור בה
16:00 סיור 5: "עת לכל חפץ" – לתשעה באב
קרדום לחפור בה
20:00 "אשימה עלי מלך ככל הגוים אשר סביבֹתָי"
קרדום לחפור בה
20:00 "הַמָּקוֹם אֲשֶׁר-יִבְחַר ה' אֱלֹהֵיכֶם בּוֹ לְשַׁכֵּן שְׁמוֹ שָׁם"
קרדום לחפור בה
20:00 "כי ה' נלחם לישראל"
קרדום לחפור בה
לרשימת האירועים המלאה