לוח אירועים
לוח אירועים
א ב ג ד ה ו ש
20:00 מוזיקה חיה בסלון בית אבי חי עם רעות זורמן
חי בערב
17:00 "ומבשרך לא תתעלם"
"ומבשרך לא תתעלם"
17:00 מרק מפתחות - הצגת ילדים לחודש טבת
מרק מפתחות - הצגת ילדים לחודש טבת
17:00 מרק מפתחות - הצגת ילדים לחודש טבת
מרק מפתחות - הצגת ילדים לחודש טבת
17:00 מרק מפתחות - הצגת ילדים לחודש טבת
מרק מפתחות - הצגת ילדים לחודש טבת
17:00 מרק מפתחות - הצגת ילדים לחודש טבת
מרק מפתחות - הצגת ילדים לחודש טבת
20:00 עולם ללא מצוות – אוטופיה פילוסופית?
עולם ללא מצוות – אוטופיה פילוסופית?
20:30 עומק השיח עם א"ב יהושע
עומק השיח עם א"ב יהושע
20:00 ראש לחודש טבת - בגדד
ראש לחודש טבת - בגדד
21:00 אנסמבל גלעד אפרת
אנסמבל גלעד אפרת
20:00 האסתטיקה של הקרוב - לאוניד בלקלב
האסתטיקה של הקרוב
20:30 פרויקט בית אבא: דורון רפאלי
פרוייקט בית אבא: דורון רפאלי
20:00 יהודים בלילה: מסע בחלומות
יהודים בלילה: מסע בחלומות
21:00 אי שם בלב – שאנסון צרפתי בעברית
אי שם בלב – שאנסון צרפתי בעברית
20:00 לוינס – יהדות ומהפכה
לוינס – יהדות ומהפכה
20:00 ראש לחודש כסלו - יוון
ראש לחודש כסלו - יוון
20:00 מוזיקה מקודשת מהארץ הרחוקה
מוזיקה מקודשת מהארץ הרחוקה
19:00 עולם היין הצרפתי
עולם היין הצרפתי
19:30 סדנת ריקוד אתיופי
סדנת ריקוד אתיופי
21:00 גילי יאלו מארח את קרולינה
גילי יאלו מארח את קרולינה
20:00 לה פרומיז – סרט ושיחה
לה פרומיז – סרט ושיחה
11:00 זה קרה בנר ראשון
זה קרה בנר ראשון
15:00 זה קרה בנר ראשון
זה קרה בנר ראשון
15:00 זה קרה בנר ראשון
זה קרה בנר ראשון
11:00 זה קרה בנר ראשון
זה קרה בנר ראשון
11:00 זה קרה בנר ראשון
זה קרה בנר ראשון
15:00 זה קרה בנר ראשון
זה קרה בנר ראשון
15:00 זה קרה בנר ראשון
זה קרה בנר ראשון
11:00 זה קרה בנר ראשון
זה קרה בנר ראשון
21:00 בראשית כאן ועכשיו עם עמית סגל
בראשית כאן ועכשיו עם עמית סגל
19:00 פטיסרי – עולם הקונדיטוריה הצרפתי
פטיסרי – עולם הקונדיטוריה הצרפתי
20:30 ריף כהן בהופעה - A Paris
ריף כהן בהופעה - A Paris
20:00 ISRAELI TALKS: FAUDA
ISRAELI TALKS : FAUDA
20:00 Times of Israel to partner with Beit Avi Chai in new English-language series
Times of Israel to partner with Beit Avi Chai in new English-language series
20:30 עומק השיח עם ציפי לבני
עומק השיח עם ציפי לבני
17:00 החלמאים והלבנה - הצגה לכבוד חודש כסלו
החלמאים והלבנה - הצגה לכבוד חודש כסלו
17:00 החלמאים והלבנה - הצגה לכבוד חודש כסלו
החלמאים והלבנה - הצגה לכבוד חודש כסלו
17:00 החלמאים והלבנה - הצגה לכבוד חודש כסלו
החלמאים והלבנה - הצגה לכבוד חודש כסלו
17:00 החלמאים והלבנה - הצגה לכבוד חודש כסלו
החלמאים והלבנה - הצגה לכבוד חודש כסלו
20:00 מָנִיטוּ, הרוח הגדולה
מָנִיטוּ, הרוח הגדולה
17:00 הגשם הראשון - הצגה לילדים לחודש חשוון
הגשם הראשון - הצגה לילדים לחודש חשוון
17:00 הגשם הראשון - הצגה לילדים לחודש חשוון
הגשם הראשון - הצגה לילדים לחודש חשוון
17:00 הגשם הראשון - הצגה לילדים לחודש חשוון
הגשם הראשון - הצגה לילדים לחודש חשוון
17:00 הגשם הראשון - הצגה לילדים לחודש חשוון
הגשם הראשון - הצגה לילדים לחודש חשוון
20:30 מסכת דם
מסכת הדם
20:30 מסכת הדם
מסכת דם
20:30 מסכת הדם
מסכת דם
21:00 יואב קוטנר פוגש את יוני רכטר
יוני רכטר
21:00 יואב קוטנר פוגש את דויד ברוזה
דויד ברוזה
17:00 חנות המילים של נֹעם
חנות המילים של נֹעם
19:30 מוזיקה חיה בסלון בית אבי חי עם יהונתן שלמה
חי בערב
19:00 מוזיקה חיה בסלון בית אבי חי עם סוף סלע ושחר רגב
חי בערב
22:00 תפילה שבורה
תפילה שבורה
19:30 מוזיקה חיה בסלון בית אבי חי עם יעל ברונשטיין
חי בערב
20:00 אנשי התנ"ך | אסתר ודניאל
אנשי התנ"ך
20:00 אנשי התנ"ך | רות
אנשי התנ"ך
20:00 אנשי התנ"ך | נביאים
אנשי התנ"ך
20:00 אנשי התנ"ך | אליהו
אנשי התנ"ך
20:00 אנשי התנ"ך | איוב
אנשי התנ"ך
20:00 אנשי התנ"ך | משה
אנשי התנ"ך
17:00 חנות המילים של נֹעם
חנות המילים של נֹעם
21:00 בקשות על הנשמה | אלמוג בהר
בקשות על הנשמה
20:00 ליפול דרך סדק ביקום
ליפול דרך סדק ביקום
22:30 אסיף לילה - אירועים לאורך ליל הושענא רבה
אסיף לילה - אירועים לאורך ליל הושענא רבה
01:30 מופע חותם: על כפות המנעול
מופע חותם: על כפות המנעול
21:00 אירוע פתיחה: העיר והיער
אירוע פתיחה: העיר והיער
10:00 סוכות לילדים בבית אבי חי
סוכות לילדים בבית אבי חי
10:00 סוכות לילדים בבית אבי חי
סוכות לילדים בבית אבי חי
12:30 סוכות לילדים בבית אבי חי
סוכות לילדים בבית אבי חי
12:30 סוכות לילדים בבית אבי חי
סוכות לילדים בבית אבי חי
10:00 סוכות לילדים בבית אבי חי
סוכות לילדים בבית אבי חי
20:00 ראש חודש חשוון || קהילת בואנוס איירס
ראש חודש חשוון || קהילת בואנוס איירס
20:30 Sefer Bereshit - Parshat Vayechi
Sefer Bereshit - Parshat Vayechi
20:30 Sefer Bereshit - Parshat Vayigash
Sefer Bereshit - Parshat Vayigash
20:30 Sefer Bereshit - Parshat Vayeshev
Sefer Bereshit - Parshat Vayeshev
20:30 Sefer Bereshit - Vayishlach
Sefer Bereshit - Vayishlach
20:30 Sefer Bereshit - Vayetze
Sefer Bereshit - Vayetze
20:30 Sefer Bereshit - Toldot
Sefer Bereshit - Toldot
20:30 Sefer Bereshit - Chayei Sarah
Sefer Bereshit - Chayei Sarah
20:30 Sefer Bereshit - Parshat Vayera
Sefer Bereshit - Vayera
20:30 Sefer Bereshit - Parshat Noah
Sefer Bereshit - Parshat Noah
20:30 Sefer Bereshit - Parshat Lech Lecha
Sefer Bereshit - Lech Lecha
21:00 יואב קוטנר פוגש את חנן בן ארי
חנן בן ארי
18:00 האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
16:30 האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
17:00 האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
17:00 האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
האישה והרוח הצגת ילדים לכבוד חודש תשרי
20:00 TESHUVA IN OUR TIME
TESHUVA IN OUR TIME
20:30 התקווה – מהרצל עד סאבלימינל
התקווה – מהרצל עד סאבלימינל
20:00 מפגש חמישי: קולנוע חרדי "חתרני" – הגל החדש
מפגש חמישי: קולנוע חרדי "חתרני" – הגל החדש
20:00 מפגש רביעי: קולנוע חרדי קלאסי – דור המייסדות
מפגש רביעי: קולנוע חרדי קלאסי – דור המייסדות
20:00 מפגש שלישי: קולנוע חרדי גברי – דור המייסדים
מפגש שלישי: קולנוע חרדי גברי – דור המייסדים
20:00 מפגש שני: התרבות החרדית בקולנוע
מפגש שני: התרבות החרדית בקולנוע
20:00 מפגש ראשון: בין קולנוע חרדי לקולנוע ישראלי
מפגש ראשון: בין קולנוע חרדי לקולנוע ישראלי
21:00 יואב קוטנר פוגש את שלומי סרנגה
יואב קוטנר פוגש את שלומי סרנגה
14:00 מים רבים: מסע אל "שיר השירים"
מים רבים: מסע אל "שיר השירים"
20:00 The Balfour Declaration: the High Point of British Zionism?
The Balfour Declaration: the High Point of British Zionism?
20:00 קולולם בבית אבי חי
בית אבי חי ו"קולולם" מיזם חברתי לשירת המונים מזמינים אתכם לאירוע מיוחד לקראת השנה החדשה
19:00 קול עתיק הבא מן העתיד
קול עתיק הבא מן העתיד
19:00 געגועים לירוסלם
געגועים לירוסלם
20:00 תפילה שבורה
תפילה שבורה
22:00 הפייטן הסמוי מן העין
הפייטן הסמוי מן העין
19:00 בורא מול נברא
בורא מול נברא
22:30 "אקום לשורר" - אינדי פיוט
"אקום לשורר" - אינדי פיוט
21:00 מופע חותם: הלל חדש
מופע חותם: הלל חדש
20:00 חסידות המזרח התיכון
חסידות המזרח התיכון
21:00 עונות השנה
עונות השנה
20:30 פיוט עברי חדש
פיוט עברי חדש
20:00 פיוט במקאם ישראלי
פיוט במקאם ישראלי
20:00 ישמח חתני
ישמח חתני
09:00 סיור 6: "מה לך פה ומי לך פה כי חצבת לך פה קבר"
קרדום לחפור בה
20:00 "אשימה עלי מלך ככל הגוים אשר סביבֹתָי"
קרדום לחפור בה
לרשימת האירועים המלאה