במרחק נגיעה
social
facebook whatsup email tweeter
שלחו
לחבר
"סרטי הקולנוע והטלוויזיה של אבי חי, מביאים סיפורים מהחיים, מהתרבות, מהמורשת ומהמסורת של היהודים בישראל, ונותנים ביטוי לרבגוניות המאפיינת את החברה היהודית-ישראלית. קרן אבי חי מזמינה מורים ומחנכים להשתמש בסרטים ללא תשלום למטרות חינוכיות שאינן מסחריות."
במרחק נגיעה היא סדרת דרמה ישראלית מצליחה, זוכת פרס האקדמיה לטלוויזיה. הסדרה עוקבת אחר שתי משפחות הבאות משני קוטבי החברה הישראלית – משפחת מינץ, שעלתה לאחרונה מרוסיה, ומשפחת ברמן החרדית. שתי המשפחות מתגוררות בשכנות בבניין משותף בעיר בני ברק.

תקציר

במרחק נגיעה היא סדרת דרמה ישראלית מצליחה, זוכת פרס האקדמיה לטלוויזיה. הסדרה עוקבת אחר שתי משפחות הבאות משני קוטבי החברה הישראלית – משפחת מינץ, שעלתה לאחרונה מרוסיה, ומשפחת ברמן החרדית. שתי המשפחות מתגוררות בשכנות בבניין משותף בעיר בני ברק, ובמהלך העלילה מתפתח, כנגד כל הסיכויים, סיפור אהבה בין רוחל'ה ברמן וזוריק מינץ. במקביל לסיפור המרכזי מתפתחים קווי עלילה אחרים: הנישואין של סשה ומרינה מינץ, הוריו של זוריק, מתפוררים; לאה ושמואל ברמן מתקשים להביא ילד שלישי לעולם; סיפורו של אהרן ברמן, אחיו של שמואל, ראש ישיבה ואלמן, וסיפורה של נטליה (נטשה), אחותו של זוריק, המתקשה להסתגל לחיים בישראל.

 

נושאים בהם עוסק הסרט

 

  1. משפחתיות
  2. חרדים – חילונים
  3. זוגיות
  4. הורים – ילדים
  5. שידוך
  6. היחס לעולים חדשים מרוסיה
  7. קשיי עלייה
  8. תרבות רוסית
  9. תרבות חרדית

 

ז'אנר: דרמה | ישראל, רוסיה 2007 | 40 דקות | בימוי: רוני נינו | טי.טי.וי

 

 

 icon  icon2   

 

שתפו
facebook whatsup email tweeter linkedin insta gplus