האם החמישית
האם החמישית
social
facebook whatsup email tweeter
המופע התקיים בתאריך
9.1.18
שלישי
20:30
שלחו
לחבר
עיבוד מודרני לסיפור המקראי של שרה והגר

מונולוגים מקוריים ושירי משוררות מולחנים המגוללים בקסם ובעוצמה את הסיפור התנ״כי מנקודת מבטן של האם הראשונה, שרה, ושפחתה הגר.

המפגש בין השתיים, לבד על הבמה, מאלץ אותן לבחון את נשיותן, את מקומן בעולם ואת יחסן לחופש, ומעמיד אותן בפני בחירות קשות שאת השלכותיהן אנו מרגישים עד ימינו.

 

כתיבה ובימוי: יונתן בלומנפלד | הפקה מוזיקלית ופסנתר: אוריאל הרמן | שחקניות יוצרות: בתפקיד שרה: טולה בן ארי, בתפקיד הגר: יעל שטולמן | צ'לו וגיטרות: תום קליין | ליווי אמנותי:

יעל טל |ייעוץ: ד״ר מאיר בוזגלו 

 

 

החל מהשעה 19:30 תתקיים הופעה של אדי ונועה

פולק אקוסטי עברי, מתובלן בהרמוניות קוליות. שירים עם דגש על המילה הכתובה, נספר על השירים שלנו ואיך אנחנו כותבים ומעבדים אותם לצמד. הכניסה חופשית  

haibaerev

 

 

אולי יעניין אותך גם על המשמעות התרבותית העמוקה של סיפור שרה והגר, לקראת מופע הספוקן-וורד "האם החמישית" אריאל הורוביץ // 31.12.18 -שרה-והגר סיפור היריבות המיתית בין הגר ושרה לובש צורות שונות ביהדות, בנצרות ובאסלאם, וכך גם באמנות. מה ההיבט שכל אחת מהדתות שמה עליו דגש, ומה זה אומר עליה? האם ניתן לחלץ מהגרסה היהודית משמעות פמיניסטית? ומה טבעי ומתבקש כל כך ביצירה עכשווית שעושה ממנו ספוקן-וורד?

 

מתוך האירוע:
מונולוגים מקוריים ושירי משוררות מולחנים המגוללים בקסם ובעוצמה את הסיפור התנ״כי מנקודת מבטן של האם הראשונה, שרה, ושפחתה הגר.
שתפו
facebook whatsup email tweeter linkedin insta gplus