אפרים משה ליליאן, חתונה אלגורית, 1906

סיפור מההפטרה

מוזאון ישראל מארח את בית אבי חי

social
facebook whatsup email tweeter
האירוע התקיים בתאריך 5.1.18

מדי שבוע נפגשים פרופ' אביגדור שנאן ואורחיו עם אחד מאוצרי המוזאון לשיחה מעט אחרת על הפטרת השבוע.

 

 

 המפגש כלול במחיר הכניסה למוזיאון

logo_museum_60

 

 

קרדיט: אפרים משה ליליאן, חתונה אלגורית, 1906 (פרט), צבעי-שמן, פחם ועיפרון על בד, 185 אורך 305.5 × רוחב, אוסף מוזיאון ישראל, ירושלים.

 

 

 

 

 

 

 

אירועי הסדרה:
אירועים שהתקיימו:
סיפור מההפטרה - ואלבישך רקמה מוזאון ישראל מארח את בית אבי חי האירוע התקיים בתאריך 5.1.18 המפגש כלול במחיר הכניסה למוזיאון. סיפור מההפטרה - יאור לי ואני עשיתי מוזאון ישראל מארח את בית אבי חי האירוע התקיים בתאריך 12.1.18 המפגש כלול במחיר הכניסה למוזיאון. סיפור מההפטרה - כלי גולה עשי לך מוזאון ישראל מארח את בית אבי חי האירוע התקיים בתאריך 19.1.18 המפגש כלול במחיר הכניסה למוזיאון. סיפור מההפטרה - מנשים באוהל תבורך מוזאון ישראל מארח את בית אבי חי האירוע התקיים בתאריך 26.1.18 המפגש כלול במחיר הכניסה למוזיאון. סיפור מההפטרה - הנני שלחני מוזאון ישראל מארח את בית אבי חי האירוע התקיים בתאריך 2.2.18 המפגש כלול במחיר הכניסה למוזיאון. סיפור מההפטרה - וימנו את הכסף מוזאון ישראל מארח את בית אבי חי האירוע התקיים בתאריך 9.2.18 המפגש כלול במחיר הכניסה למוזיאון. סיפור מההפטרה - והבית בהיבנותו אבן שלמה מוזאון ישראל מארח את בית אבי חי האירוע התקיים בתאריך 16.2.18 המפגש כלול במחיר הכניסה למוזיאון. סיפור מההפטרה - אם קטון אתה בעיניך מוזאון ישראל מארח את בית אבי חי האירוע התקיים בתאריך 23.2.18 המפגש כלול במחיר הכניסה למוזיאון.
אולי יעניין אותך גם בסדרה "סיפור מההפטרה", שבה אוצרי מוזיאון ישראל ישוחחו עם פרופ' אביגדור שנאן על לידה, על מוות ועל כל מה שביניהם אבישי חורי // 25.11.18 -חורי-אורן-נחשון-סיפור-מההפטרה שיחה בין-תחומית תתרחש בדיוק כשהטקסט המילולי של ההפטרה ייפגש עם הטקסט החזותי בין סרקופג הורדוס לתערוכת אופנה עכשווית. כל זה יקרה בסדרה "סיפור מההפטרה", שבה אוצרי המוזיאון ישוחחו עם פרופ' אביגדור שנאן על לידה, על מוות ועל כל מה שביניהם
שתפו
facebook whatsup email tweeter linkedin insta gplus