פרשת השבוע עם יאיר אגמון

פרשת השבוע עם יאיר אגמון

בכל חמישי בלילה, נפגשים ללמוד את ספר "במדבר"

social
facebook whatsup email tweeter
האירוע התקיים בתאריך 16.7.20

ארבעים שנה של נדודים. חטא המרגלים. קורח, עדתו והאדמה שפערה את פיה. בלעם והאתון שפתחה את פיה. משה והסלע שבו היכה, במקום לדבר. 
הצטרפו לסופר והקולנוען יאיר אגמון (""הטרמפיסטים"", ""YYY"") לחבורת לימוד בספר המסעות הגדול והדרמטי, בסדרת מפגשי Zoom מקוונים. עד שמדבר הקורונה יחלוף ונוכל לשוב ולהיפגש פנים אל פנים.

 

יש להצטייד בספר תנ"ך

 

ימי חמישי | בשעות 20:30-21:45 | ההשתתפות חופשית

לפירוט התאריכים יש לגלול מטה 

 

למעבר לשידור חי ב-ZOOM >>

 

 

 

 

 

קרדיט צילום: יוסי אלוני

אירועי הסדרה:
אירועים שהתקיימו:
פרשת השבוע עם יאיר אגמון - מפגש מס' 1 בכל חמישי בלילה, נפגשים ללמוד את ספר "במדבר" האירוע התקיים בתאריך 21.5.20 האירוע יועבר בשידור חי דרך ZOOM פרשת השבוע עם יאיר אגמון - פרשת "בהעלותך" בכל חמישי בלילה, נפגשים ללמוד את ספר "במדבר" האירוע התקיים בתאריך 4.6.20 האירוע יועבר בשידור חי דרך ZOOM פרשת השבוע עם יאיר אגמון - פרשת "שלח" בכל חמישי בלילה, נפגשים ללמוד את ספר "במדבר" האירוע התקיים בתאריך 11.6.20 האירוע יועבר בשידור חי דרך ZOOM פרשת השבוע עם יאיר אגמון - פרשת "קרח" בכל חמישי בלילה, נפגשים ללמוד את ספר "במדבר" האירוע התקיים בתאריך 18.6.20 האירוע יועבר בשידור חי דרך ZOOM פרשת השבוע עם יאיר אגמון - פרשת "חקת" בכל חמישי בלילה, נפגשים ללמוד את ספר "במדבר" האירוע התקיים בתאריך 25.6.20 האירוע יועבר בשידור חי דרך ZOOM פרשת השבוע עם יאיר אגמון - מפגש מס' 6 בכל חמישי בלילה, נפגשים ללמוד את ספר "במדבר" האירוע התקיים בתאריך 2.7.20 האירוע יועבר בשידור חי דרך ZOOM פרשת השבוע עם יאיר אגמון - מפגש מס' 7 בכל חמישי בלילה, נפגשים ללמוד את ספר "במדבר" האירוע התקיים בתאריך 9.7.20 האירוע יועבר בשידור חי דרך ZOOM פרשת השבוע עם יאיר אגמון - מפגש מס' 8 בכל חמישי בלילה, נפגשים ללמוד את ספר "במדבר" האירוע התקיים בתאריך 16.7.20 האירוע יועבר בשידור חי דרך ZOOM
שתפו
facebook whatsup email tweeter linkedin insta gplus