בית אבי חי חוגג עשור

בית אבי חי חוגג עשור

10 אירועים מיוחדים

social
facebook whatsup email tweeter
האירוע התקיים בתאריך 3.7.17

בית אבי חי חוגג עשור להיווסדו. ואנחנו מזמינים אתכם לפסטיבל העשור-תערוכה מיוחדת של תצלומים מתוך אוסף תמונות בית אבי חי, אירועי מוזיקה, ספרות, קולנוע ולילה לבן אחד שלא תישארו אדישים אליו. 

 

 

רגעים

פתיחה של תערוכת צילומים מתוך אוסף תמונות בית אבי חי. רגעים שנלכדו בעדשת המצלמה באירועי הבית בעשור האחרון.

מוזיקה: האחיות ג'משיד

 

שניים אוחזין:

פרופ' אביגדור שנאן מארח את הסופר מאיר שלו

בהשתתפות: פרופ' אביגדור שנאן והסופר מאיר שלו.

מוזיקה: מיכה שטרית

 

דמעות של אושר: מחווה לאהובה עוזרי

הנגנים והזמרים שליוו את אהובה עוזרי, במופע שמהדהד את צלצולי הפעמונים של אחת מגיבורות התרבות הגדולות של המוזיקה הישראלית.

בהשתתפות: מרגלית צנעני, שי צברי, רביד כחלני, שירן אברהם וזוהר עזרא.

 

ומותר, ומותר לאהוב : ציפורי לילה מתפייטות

מחווה מוזיקלית-ספרותית ליצירותיהן של ארבע משוררות עבריות גדולות: רחל בלובשטיין, לאה גולדברג, דליה רביקוביץ ויונה וולך. על יצירתן, על הלחנות שיריהן ועל הסיבות לנוכחותן המתמדת בלבבות קוראי העברית.

מנחים: רונה קינן ודורי מנור

 

 לילה לבן>>>

בית אבי חי פותח את חלליו הגלויים והנסתרים ללילה מסעיר ורב חושי של מופעים, הרצאות, מוזיקה, ספרות, קולנוע, סטנד-אפ ועוד הרבה הפתעות. 

 

מים רבים: מסע אל "שיר השירים"

קבלת שבת מיוחדת המשלבת מוזיקה וקריאה בעקבות מגילת שיר השירים.

 

בית שאן: סרט מלחמה – הקרנת ושיחה

 

עד השיר הנקי: אביתר בנאי והרב איתמר אלדר

המוזיקאי אביתר בנאי והרב איתמר אלדר בשיחה משותפת בין תורת הכלל לתורת האדם של הרב קוק, בשילוב שירים מתוך האלבומים של בנאי וניגונים בביצוע אקוסטי.

 

בואו לבחור את שיר העשור של בית אבי חי ואולי תזכו בכרטיסים מפנקים >>>

 

אירועי הסדרה:
אירועים שהתקיימו:
​רגעים פתיחה של תערוכת צילומים מתוך אוסף תמונות בית אבי חי האירוע התקיים בתאריך 3.7.17 הכניסה חינם שניים אוחזין: פרופ' אביגדור שנאן מארח את הסופר מאיר שלו האירוע התקיים בתאריך 3.7.17 מחיר למופע: 30 ₪ | סטודנט 20 ₪ דמעות של אושר מחווה לאהובה עוזרי האירוע התקיים בתאריך 4.7.17 מחיר למופע: 60 ₪ | סטודנט 30 ₪ ומותר, ומותר לאהוב : ציפורי לילה מתפייטות מחווה מוזיקלית-ספרותית ליצירותיהן של ארבע משוררות עבריות גדולות האירוע התקיים בתאריך 5.7.17 מחיר למופע: 30 ₪ | סטודנט 20 ₪ לילה לבן האירוע התקיים בתאריך 6.7.17 רכישת כרטיס לאחד המופעים בתשלום, מזכה בכניסה לכל אירועי השוטטות. ניתן גם לרכוש כרטיס לאירועי השוטטות בלבד במחיר של 20 ש"ח. הכניסה לכל אירועי השוטטות היא על בסיס מקום פנוי. מים רבים: מסע אל "שיר השירים" קבלת שבת מיוחדת המשלבת מוזיקה וקריאה בעקבות מגילת שיר השירים. האירוע התקיים בתאריך 7.7.17 מחיר למופע: 40 ₪ | סטודנט 20 ₪ בית שאן: סרט מלחמה – הקרנת ושיחה הקרנת ושיחה האירוע התקיים בתאריך 8.7.17 הכניסה ללא תשלום, על בסיס מקום פנוי עד השיר הנקי אביתר בנאי והרב איתמר אלדר האירוע התקיים בתאריך 9.7.17 מחיר למופע: 40 ₪ | סטודנט 30 ₪
שתפו
facebook whatsup email tweeter linkedin insta gplus