Get a life!
עוד בפרויקט
עליות
המתים שלנו חג הקרבן: מתי נפסיק להתקרבן? יפה לכם? יאללה, תנוחו תפסיקו לחכות למשיח מי החליט מה זה בכלל מושלם? הנפילה זה מה שנשאר רגע של הולדת האומץ לקבל הולכים אל הלא נודע איתך הסליחה משא האדם המוכשר האח הגדול מקוצר רוח ועבודה קשה אש תמיד אלי, אלי היו פה לפנינו דרוש וקבל שכר שלום לתמימות מדורת השבט על קיר הנצח המדבר הנורא הזה מילים ומעשים בכוונה תחילה רצון האל המטה בידם פעם שלא היה אף פעם מי אני ומה שמי בין האצבעות מה שאי אפשר למחוק שיעור היסטוריה דרושים כהנים על הליכה ועמידה שכינה ביניהם הגוף יודע סודות האל כל הזכויות שמורות? קהילות מדומיינות של מי האור הזה? ערב רב לקחת חלק רק בן אדם שקט. בבקשה על חוף הסליחה אחים בדם על צחוק וביטחון על קו הגבול מתיבה סתומה בחזרה אל טוב הגנה עצמית מתקשים אמרתי לכם ממלכת כוהנים עם עין הרע ראש ולענה אבל וריק הלמות הלב מרכז הכובד אדם ואדמה ברינה יקצור מלאכת החיים תשוקה, זהירות אתגר החירות הכנה לתיקון בין הקירות שריפה, אחים ברית עולם השם המפורש סיפורי עמים אי שקט כפרה למקומות, היכון דור המדבר לא טוהר ולא הדר אלוהי מסכה ושכנתי בתוכם המכהנים עבד כי ימלוך האותיות הקטנות החיים הרגע שבו מישהו ניגש שפת הסימנים לכל איש יש עיין ערך: אהבה שקרנים כל אחד והעקידה שלו להיות כאן צא מן התיבה הפעם הראשונה Get a life!
אלי ויסברט
עם זה ננצח לראות את הברכה להיכנס בשערי הטומאה
פרשת שבוע
מרחב מוגן כולם מדברים עליך אחריו?
עליות
social
facebook whatsup email tweeter
אלי ויסברט //
25.9.08
עליות
הדפיסו
כתבה
שלחו
לחבר

Get a life!

ההמולה, עודף המידע, המתקפה הבלתי פוסקת של יחצ"נים, תדמיתנים ואנשי שיווק - לא מעלימים את החיים אלא מטביעים אותם. אלי וייסברט מזכיר שבין פרסומת לצ'יטוט יש חיים בחוץ. עליות פרשת ניצבים

ראשון
pvstr_dvgmnyt
(צילום: פלאש 90)
הכי טוב. הכי פשוט.

שני
"החיים והמוות נתתי לפניך, הברכה והקללה - ובחרת בחיים"
 

שלישי
אלא שאתה מותקף. מוצרי צריכה גדולים מהחיים מסתירים את הבתים בהם אתה חי; נשים עוצרות נשימה שרועות בגודל על-טבעי לרוחב הכביש שבו אתה נוסע; גיבורים יפים, חסרי מעצורים ומשכנתא, ממלאים את מסך הפלזמה, אותו קנית במיטב כספך רק כדי לראות באיכות High Definition עד כמה הגברים בטלוויזיה גבריים ממך והנשים מושכות מאשתך; המנהיגים שלך הם דימוי מעוצב בידי מומחים למכירת סבון. מיטב המוחות היצירתיים מביימים, כותבים, מעצבים, מאירים ומאפרים - הכל כדי לשכנע אותנו לעזוב את החיים שלנו ולחפש במקום אחר: בסופר, בקניון, ברשת, בטלוויזיה. לנחש הקדמוני יש היום משקפי מעצבים, אופנוע וחוזה באחד ממשרדי הפרסום הגדולים. ועכשיו - לך תבחר בחיים.

רביעי
ובחדר העבודה, בריבוע של אור מרצד באפילה, ממתין עולם חלופי ב-19 אינץ'. מקלדת, מסך, אייקונים, חברויות, קהילות, אהבה. אין גבול לאפשרויות, אין גבול לזהויות, אין גבול למרחב. ועכשיו - לך תבחר בחיים.

חמישי
החיים: להיות איפה שאתה. לשמוח במה שיש לך. לאהוב את היקרים לך. ליהנות מטעם, ריח, קול. להקשיב במקום לשמוע. להתבונן במקום לראות. לחיות בלי לפגוע. להתקדם בלי לסכן. לחיות.

שישי
ההמולה, עודף המידע, המתקפה הבלתי פוסקת של יחצ"נים, תדמיתנים ואנשי שיווק - לא מעלימים את החיים אלא מטביעים אותם. מוכרים לנו בושם בתור חופש; בנק כבית; שניצל קפוא כאמא. החיים שלנו מפורקים למרכיבים, מזוקקים למסרים וחוזרים אלינו כשהם משווקים מוצר. האם אפשר בכלל לבחור בחיים?

mkhshb_nyyd_vnshyqh6

שביעי
"ובחרת בחיים" - בכל פעם מחדש. בקניון, בסופר, בבית. ובחרת לדבר, לגעת, להקשיב, לאהוב. התורה לא מדברת על החיים, היא מדברת על הבחירה. תמיד יהיה עוד משהו, תמיד יהיה עוד מישהו. אל תתפתה. בחר בחיים.

מפטיר
חמש דקות פרסומות וחזרנו.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו אלינו
שתפו
facebook whatsup email tweeter linkedin insta gplus