לוח אירועים
לוח אירועים
א ב ג ד ה ו ש
09:00 תמונות בראשית: עיון במיתוסים יהודיים - מפגש שלישי
תמונות בראשית: עיון במיתוסים יהודיים - מפגש שלישי
20:00 Torah study through the Generations From traditional commentators to Rabbi Jonathan Sacks z’l
Torah study through the Generations
09:00 תמונות בראשית: עיון במיתוסים יהודיים - מפגש רביעי
תמונות בראשית: עיון במיתוסים יהודיים - מפגש רביעי
18:00 סדנת קומיקס לילדים בהנחיית נדב נחמני
קומיקס כחול לבן - בריאת העולם
09:00 תמונות בראשית: עיון במיתוסים יהודיים - מפגש חמישי
תמונות בראשית: עיון במיתוסים יהודיים - מפגש חמישי
21:00 סיפורים במונו - אצלכם בבית בכל שלישי | נורית הירש
סיפורים במונו - אצלכם בבית בכל שלישי | נורית הירש
09:00 תמונות בראשית: עיון במיתוסים יהודיים - מפגש שישי
תמונות בראשית: עיון במיתוסים יהודיים - מפגש שישי
09:00 תמונות בראשית: עיון במיתוסים יהודיים - מפגש שביעי
תמונות בראשית: עיון במיתוסים יהודיים - מפגש שביעי
09:00 סודו של המשפט העברי - מפגש מס' 1
סודו של המשפט העברי - מפגש מס' 1
20:00 Folklore, Myths, Reality and Politics
Folklore, Myths, Reality and Politics
09:00 סודו של המשפט העברי - מפגש מס' 2
סודו של המשפט העברי - מפגש מס' 2
18:00 סדנת קומיקס לילדים בהנחיית נדב נחמני
קומיקס כחול לבן - אדם וחווה
09:00 סודו של המשפט העברי - מפגש מס' 3
סודו של המשפט העברי - מפגש מס' 3
21:00 סיפורים במונו - אצלכם בבית בכל שלישי | חנוך לוין
סיפורים במונו - אצלכם בבית בכל שלישי | חנוך לוין
09:00 סודו של המשפט העברי - מפגש מס' 4
סודו של המשפט העברי - מפגש מס' 4
17:00 הכל נשאר במשפחה
הכל נשאר במשפחה
09:00 סודו של המשפט העברי - מפגש מס' 5
סודו של המשפט העברי - מפגש מס' 5
09:00 מסע באי המטמון - מפגש מס' 1
מסע באי המטמון - מפגש מס' 1
20:00 Messianists, Pragmatists and Patriots
Messianists, Pragmatists and Patriots
09:00 מסע באי המטמון - מפגש מס' 2
מסע באי המטמון - מפגש מס' 2
18:00 סדנת קומיקס לילדים בהנחיית נדב נחמני
קומיקס כחול לבן - תיבת נוח
18:30 פק"ל ירושלמי
פק"ל ירושלמי
09:00 מסע באי המטמון - מפגש מס' 3
מסע באי המטמון - מפגש מס' 3
19:30 נַעֲשֶׂה אָדָם - זמן להתחיל מבראשית: מיתוסים של בריאה והתחלה של טקסט
נַעֲשֶׂה אָדָם - זמן להתחיל מבראשית: מיתוסים של בריאה והתחלה של טקסט
21:00 סיפורים במונו - אצלכם בבית בכל שלישי | אהובה עוזרי
סיפורים במונו - אצלכם בבית בכל שלישי | אהובה עוזרי
09:00 מסע באי המטמון - מפגש מס' 4
מסע באי המטמון - מפגש מס' 4
09:00 מסע באי המטמון - מפגש מס' 5
מסע באי המטמון - מפגש מס' 5
18:00 סופרים מילים - מפגש מקוון עם רן כהן אהרונוב
סופרים מילים עם רן כהן אהרונוב
09:00 מסע באי המטמון - מפגש מס' 6
מסע באי המטמון - מפגש מס' 6
20:00 המוסף לשבת - 'בין השמשות'
המוסף לשבת - 'בין השמשות'
20:00 Good for the Jews or Bad for the Jews?
Good for the Jews or Bad for the Jews?
09:00 מסע באי המטמון - מפגש מס' 7
מסע באי המטמון - מפגש מס' 7
18:00 סדנת קומיקס לילדים בהנחיית נדב נחמני
קומיקס כחול לבן - מגדל בבל
09:00 מסע באי המטמון - מפגש מס' 8
מסע באי המטמון - מפגש מס' 8
19:30 נַעֲשֶׂה אָדָם - רק על עצמי: כתיבה אוטוביוגרפית
נַעֲשֶׂה אָדָם - רק על עצמי: כתיבה אוטוביוגרפית
21:00 סיפורים במונו - אצלכם בבית בכל שלישי | בעז שרעבי
סיפורים במונו - אצלכם בבית בכל שלישי | בעז שרעבי
09:00 מסע באי המטמון - מפגש מס' 9
מסע באי המטמון - מפגש מס' 9
09:00 מסע באי המטמון - מפגש מס' 10
מסע באי המטמון - מפגש מס' 10
09:00 תקופת הגאונים - מפגש מס' 1
תקופת הגאונים - מפגש מס' 1
20:00 המוסף לשבת - 'הדלקת נרות'
המוסף לשבת - בין השמשות
20:00 "To Enlist the Enthusiasm of Youth"
"To Enlist the Enthusiasm of Youth"
לרשימת האירועים המלאה