לוח אירועים
לוח אירועים
א ב ג ד ה ו ש
09:00 הצלה וגאולה - בין קורבן הפסח לחג המצות | מפגש רביעי ואחרון
הצלה וגאולה - בין קורבן הפסח לחג המצות | מפגש רביעי ואחרון
09:00 אנשי המגילות - סדרת בוקר עם פרופ' נח חכם | מפגש ראשון
אנשי המגילות - סדרת בוקר עם פרופ' נח חכם | מפגש ראשון
09:00 אנשי המגילות - סדרת בוקר עם פרופ' נח חכם | מפגש שני
אנשי המגילות - סדרת בוקר עם פרופ' נח חכם | מפגש שני
18:00 סדנת קומיקס לילדים בהנחיית נדב נחמני
קומיקס כחול לבן - זכרונות הם בית
18:00 איך לדבר את יום הזיכרון באנימציה
איך לדבר את יום הזיכרון באנימציה
20:00 RESHAPING OF HOLOCAUST RESEARCH IN POLAND
RESHAPING OF HOLOCAUST RESEARCH IN POLAND
21:00 על מדיטציה, אלוהים ושותפות גורל ביומנה של אתי הילסום - מפגש ראשון
על מדיטציה, אלוהים ושותפות גורל ביומנה של אתי הילסום - מפגש ראשון
09:00 אנשי המגילות - סדרת בוקר עם פרופ' נח חכם | מפגש שלישי
אנשי המגילות - סדרת בוקר עם פרופ' נח חכם | מפגש שלישי
17:00 ארץ חפר שיחה שלישית: ממלכות ישראל ויהודה (א')
ארץ חפר שיחה שלישית: ממלכות ישראל ויהודה (א')
20:00 מדברים זיכרון באנימציה
מדברים זיכרון באנימציה
21:00 סיפורים במונו - אצלכם בבית בכל שלישי | שבע השנים הראשונות - המיטב
סיפורים במונו - אצלכם בבית בכל שלישי | שבע השנים הראשונות - המיטב | הפקה: רנן סול
09:00 אנשי המגילות - סדרת בוקר עם פרופ' נח חכם | מפגש רביעי
אנשי המגילות - סדרת בוקר עם פרופ' נח חכם | מפגש רביעי
09:00 אנשי המגילות - סדרת בוקר עם פרופ' נח חכם | מפגש חמישי
אנשי המגילות - סדרת בוקר עם פרופ' נח חכם | מפגש חמישי
09:00 אנשי המגילות - סדרת בוקר עם פרופ' נח חכם | מפגש שישי
אנשי המגילות - סדרת בוקר עם פרופ' נח חכם | מפגש שישי
17:00 הכל נשאר במשפחה
הכל נשאר במשפחה
20:00 Yom HaShoah and Yom HaZikaron
Yom HaShoah and Yom HaZikaron
09:00 אנשי המגילות - סדרת בוקר עם פרופ' נח חכם | מפגש שביעי
אנשי המגילות - סדרת בוקר עם פרופ' נח חכם | מפגש שביעי
18:00 סדנת קומיקס לילדים בהנחיית נדב נחמני
קומיקס כחול לבן - מאיירים עצמאות
18:00 "מי אני מה" - מפגש לנוער לקראת יום העצמאות עם אריק אבר
"מי אני מה" - מפגש לנוער לקראת יום העצמאות עם אריק אבר
20:00 Israel’s Independence Day and National Identity
Israel’s Independence Day and National Identity
21:00 על מדיטציה, אלוהים ושותפות גורל ביומנה של אתי הילסום - מפגש שני
על מדיטציה, אלוהים ושותפות גורל ביומנה של אתי הילסום - מפגש שני
09:00 אנשי המגילות - סדרת בוקר עם פרופ' נח חכם | מפגש שמיני ואחרון לסדרה
אנשי המגילות - סדרת בוקר עם פרופ' נח חכם | מפגש שמיני ואחרון לסדרה
15:00 כשרסיסי זיכרון מתעוררים לחיים
כשרסיסי זיכרון מתעוררים לחיים
09:00 ספרות האגדה פוגשת את ספר ויקרא ◄ מפגש ראשון
ספרות האגדה פוגשת את ספר ויקרא ◄ מפגש ראשון
20:00 Will the real Bar Kochba Please Stand Up
Will the real Bar Kochba Please Stand Up
20:30 עיין ערך: "חוויה" | קריאה בכתבי א"ד גורדון עם ד"ר רועי הורן | מפגש ראשון
עיין ערך: "חוויה" | קריאה בכתבי א"ד גורדון עם ד"ר רועי הורן | מפגש ראשון
09:00 ספרות האגדה פוגשת את ספר ויקרא ◄ מפגש שני
ספרות האגדה פוגשת את ספר ויקרא ◄ מפגש שני
18:00 סדנת קומיקס לילדים בהנחיית נדב נחמני
קומיקס כחול לבן - אם לא עכשיו אימתי?
09:00 ספרות האגדה פוגשת את ספר ויקרא ◄ מפגש שלישי
ספרות האגדה פוגשת את ספר ויקרא ◄ מפגש שלישי
17:00 ארץ חפר שיחה רביעית: ממלכות ישראל ויהודה (ב')
ארץ חפר שיחה רביעית: ממלכות ישראל ויהודה (ב')
21:00 סיפורים במונו - אצלכם בבית בכל שלישי | כוורת - חלק א'
סיפורים במונו - אצלכם בבית בכל שלישי | כוורת - חלק א' | הפקה: רנן סול
09:00 ספרות האגדה פוגשת את ספר ויקרא ◄ מפגש רביעי
ספרות האגדה פוגשת את ספר ויקרא ◄ מפגש רביעי
18:00 מוכרחים להיות שמח
מוכרחים להיות שמח
09:00 ספרות האגדה פוגשת את ספר ויקרא ◄ מפגש חמישי
ספרות האגדה פוגשת את ספר ויקרא ◄ מפגש חמישי
09:00 מפגש ראשון - מבוא: "ושכנתי בתוכם": מתי ואיך נולדה השכינה?
מפגש ראשון - מבוא: "ושכנתי בתוכם": מתי ואיך נולדה השכינה?
20:00 The Secrets of Meron
The Secrets of Meron
20:30 עיין ערך: "חוויה" | קריאה בכתבי א"ד גורדון עם ד"ר רועי הורן | מפגש שני
עיין ערך: "חוויה" | קריאה בכתבי א"ד גורדון עם ד"ר רועי הורן | מפגש שני
09:00 מפגש שני - "בפשעיכם שולחה אמכם": פירוד וגלות השכינה
מפגש שני - "בפשעיכם שולחה אמכם": פירוד וגלות השכינה
18:00 סדנת קומיקס לילדים בהנחיית נדב נחמני
קומיקס כחול לבן - ספיישל ל"ג בעומר
20:30 צורחים תרבות - בעקבות "השבאבניקים"
צורחים תרבות - בעקבות "השבאבניקים"
09:00 מפגש שלישי - שבועות בזוהר: ייחוד המלך והמלכה
מפגש שלישי - שבועות בזוהר: ייחוד המלך והמלכה
21:00 סיפורים במונו - אצלכם בבית בכל שלישי | כוורת - חלק ב'
סיפורים במונו - אצלכם בבית בכל שלישי | כוורת - חלק ב' | הפקה: רנן סול
09:00 מפגש רביעי - "כי על ידיכם נתעליתי בלילה הזה": ליל שבועות של ר' יוסף קארו ור' שלמה אלקבץ
מפגש רביעי - "כי על ידיכם נתעליתי בלילה הזה": ליל שבועות של ר' יוסף קארו ור' שלמה אלקבץ
18:00 מוכרחים להיות שמח- מפגש שני
מוכרחים להיות שמח- מפגש שני
09:00 מפגש חמישי - הגילוי הנוסף
מפגש חמישי - הגילוי הנוסף
20:00 בָּעִיר הַבְּדוּיָה מְהַלְּכִים אֲנָשִׁים
בָּעִיר הַבְּדוּיָה מְהַלְּכִים אֲנָשִׁים
לרשימת האירועים המלאה