BETA
בית אבי חי // יצירה יהודית - ישראלית מקורית
לוח אירועים
א ב ג ד ה ו ש
23:00 ליל שבועות || אהבה
20:00 איכה || מפגש 4
20:00 איכה || מפגש 3
20:00 איכה || מפגש 2
20:00 איכה || מפגש 1
20:00 ראש לחודש תמוז
20:00 חדש על המדף || צרויה שלו
20:00 The Birth of East European Hasidism || 4
20:00 The Birth of East European Hasidism || 3
20:00 The Birth of East European Hasidism || 2
20:00 The Birth of East European Hasidism || 1
20:00 פועלו ודמותו של הרב קוק || מפגש 5
20:00 פועלו ודמותו של הרב קוק || מפגש 4
20:00 פועלו ודמותו של הרב קוק || מפגש 3
20:00 מול התוהו שבה || סרט
20:00 פרשה ארצישראלית || בהעלותך
21:00 בלי ברית, בלי מילה
20:00 ציונות ראש בראש: מפגש 5
20:00 ציונות ראש בראש: מפגש 4
20:00 ציונות ראש בראש: מפגש 3
20:00 ציונות ראש בראש: מפגש 2
20:00 פועלו ודמותו של הרב קוק || מפגש 2
20:00 פועלו ודמותו של הרב קוק || מפגש 1
20:30 קלבת שבת- פרשת קרח
17:00 אגדות הלבנה: חודש סיוון 11.6
20:30 חצאי צבעים חצאי קולות 30.6
17:00 אגדות הלבנה: חודש סיוון 9.6
17:00 אגדות הלבנה: חודש סיוון 8.6
17:00 אגדות הלבנה: חודש סיוון 4.6
20:30 אם נדע לאהוב
17:00 אגדות הלבנה: חודש סיוון 2.6
20:30 למי יש יותר כבוד
21:00 סטנד אפ פרשת השבוע Underground - פרשת "שלח לך"
20:30 רומנו וברוריה – קומדיה קבצנית 4.6
הגרסה הירושלמית המופרעת לרומיאו ויוליה– טרגדיה סוחפת וקורעת לב
20:30 רומנו וברוריה – קומדיה קבצנית 4.5
הגרסה הירושלמית המופרעת לרומיאו ויוליה– טרגדיה סוחפת וקורעת לב
20:30 אלבום משפחתי- משפחת סובול
20:30 חולם בספרדית
20:00 פרשה (ארצ)ישראלית 27.5
20:00 ראש חודש סיוון
20:00 קריאת רשות 8.6
20:00 קריאת רשות 4.5
17:00 אגדות הלבנה: חודש אייר 12.5
17:00 אגדות הלבנה: חודש אייר 11.5
15:00 אגדות הלבנה: חודש אייר 7.5
17:00 אגדות הלבנה: חודש אייר 7.5
17:00 אגדות הלבנה: חודש אייר 4.5
20:00 ציונות ראש בראש: מפגש 1
20:00 מגילת רות: רות וחברותיה 14.5
20:00 מגילת רות: רות ונעמי 10.5
20:00 מגילת רות: רות המלקטת 3.5
20:30 פותח שער
20:30 סיפור פשוט
20:30 קלבת שבת- פרשת בחוקותי
21:00 סטנד אפ פרשת השבוע Underground - פרשת "בהר"
21:00 MADE IN JERUSALEM || מוסיקה
17:00 MADE IN JERUSALEM || הצגת ילדים
20:30 ענן עשן מעל ההר
21:00 נעלה לציון
21:30 MADE IN JERUSALEM || קולנוע
20:00 MADE IN JERUSALEM || ספרות
18:30 MADE IN JERUSALEM || דו שיח גלריה
17:00 MADE IN JERUSALEM || הצגת ילדים
22:00 MADE IN JERUSALEM || סטנד אפ וספוקן וורד
20:00 MADE IN JERUSALEM || שירה צעירה
20:30 אלבום משפחתי- משפחת שדה
19:00 הצעה לסדר 30.3
20:00 יקירתי, הרי ברוב המילים אין ממש
20:30 אלבום משפחתי- משפחת רובס
20:30 אלבום משפחתי- משפחת מדינה
20:00 פרשה ארצישראלית
21:30 צופים וזוכרים- פנים. יום. זיכרון 2015
20:00 אבות 2015 || מפגש שישי
20:00 אבות 2015 || מפגש חמישי
20:00 מקום ואתר
20:00 אבות 2015 || מפגש רביעי
20:00 אבות 2015 || מפגש שלישי
20:00 אבות 2015 || מפגש שני
20:00 אבות 2015 || מפגש ראשון
10:00 ים יבשה || סיפור יציאת מצרים - 7.4 | 10:00
12:00 ים יבשה || סיפור יציאת מצרים - 7.4 | 12:00
15:00 ים יבשה || סיפור יציאת מצרים - 7.4 | 15:00
15:00 ים יבשה || סיפור יציאת מצרים - 6.4 | 15:00
12:00 ים יבשה || סיפור יציאת מצרים - 6.4 | 12:00
10:00 ים יבשה || סיפור יציאת מצרים - 6.4 | 10:00
19:00 וואלה מצחיק
20:00 ראש לחודש אייר
20:30 הלוויים בג'ינס
20:00 חמש נפשות
20:30 אין עלייך אחותי
20:00 "Good or Bad for the Jews?": Jewish Life During Interwar Poland
20:00 Messianists, Pragmatists and Patriots: Orthodox Jews and the Polish National Struggle
20:00 Myths, Legends and Realities: The Origins of Polish Jewry
19:00 הצעה לסדר
20:00 ראש חודש ניסן: קרבנות
20:00 בין מדרש לאמנות הציור
20:00 מכות מצרים
20:00 בדרך חזרה
20:00 בין יהדות ליוונות
20:30 רומנו וברוריה – קומדיה קבצנית
20:30 ינון מועלם ורוני סומק בין המוזיקה למילים
20:00 פרשה ארצישראלית
13:30 אגדות הלבנה: חודש אדר | 5.3 | 13:30
11:00 אגדות הלבנה: חודש אדר | 5.3 | 11:00
15:00 אגדות הלבנה: חודש אדר | 4.3 | 15:00
17:00 אגדות הלבנה: חודש אדר | 4.3 | 17:00
20:00 מהגרות
21:00 סטנד אפ פרשת השבוע -underground - עם שי אביבי
21:00 סטנד אפ פרשת השבוע -underground - פורים
20:30 קלבת שבת חוזרת! עם ג'קי לוי
20:00 יום הבוחר 15.3.15
20:00 יום הבוחר 10.3.15
20:00 יום הבוחר 4.3.15
20:30 סיפורו של כליזמר
17:00 תערוכת מה שבע?- 16.2
20:00 שיר השירים: מפגש ראשון 12.3.15
20:00 שיר השירים: מפגש שלישי 26.3.15
20:30 חגיגה מרוקאית עם נינו ביטון ותזמורת המגרב המארחים את מיכה שטרית, דיקלה ונסרין קדרי
21:00 ערב לכבוד ספרו של המשורר גלעד מאירי
20:00 שיר השירים: מפגש רביעי 1.4.15
20:00 שיר השירים: מפגש שני 19.3.15
20:30 בורא מול נברא: ערב מחווה למלחין אנדרה היידו
20:30 מתוק התפוח צמד הפרברים – המיטב
20:30 רומנו וברוריה – קומדיה קבצנית 17.2
הגרסה הירושלמית המופרעת לרומיאו ויוליה– טרגדיה סוחפת וקורעת לב
20:00 מגילת אסתר: גרסת הבמאי 3.3
20:00 מגילת אסתר: גרסת הבמאי 24.2
20:00 מגילת אסתר: גרסת הבמאי 17.2
20:00 מגילת אסתר: גרסת הבמאי 10.2
20:00 הכול פוליטי או הכול פילוסופיה? 26.2
20:00 הכול פוליטי או הכול פילוסופיה? 2.3
20:00 הכול פוליטי או הכול פילוסופיה? 12.2
20:00 הכול פוליטי או הכול פילוסופיה? 5.2
20:00 הגל הישראלי החדש 26.2
מפגשים עם הדור הבא של הקולנוע הישראלי
20:00 החוג הספרותי- הים שלנו
17:00 שיח גלריה: מה שבע?- 10.3
19:00 מה שבע?
20:00 פחונים וחלומות בין בגדד לחיפה
20:30 אלבום משפחתי- משפחת יובל
17:00 אגדות הלבנה: שבט 9.2
17:00 אגדות הלבנה: שבט 10.2
17:00 אגדות הלבנה: שבט 12.2
17:00 אגדות הלבנה: שבט 16.2
21:00 סטנד אפ - פרשת משפטים
17:00 אגדות הלבנה: חודש שבט 24.2
20:30 קולי אל אלוהים
20:30 קלבת שבת- לקראת פרשת יתרו
17:00 שרים לאילנות
20:30 עלילות גדי בארץ הפלאות -3.2
זה מה שקורה כשנופלים דרך מחילת הארנב אל ארץ הפלאות הירושלמית
21:00 טיש בשבט
20:30 שם טוב קאמרי 2.2
20:30 DIVINE ENCOUNTERS 1.2
20:00 DIVINE ENCOUNTERS 8.2
20:00 פרשה (ארצ)ישראלית: תצווה
יוצגו מקורות ארצישראליים קדומים – מוכּרים יותר או פחות – העוסקים בפרשה
20:00 Above and Beyond
20:00 התרמילאים- תחנה אחרונה: ללכת כי כולם הולכים
18:00 הבשורה על פי יהודה
20:00 ראש לחודש אדר: תרומות
20:30 השלושרות
21:00 סיפורים במונו- מירה עווד
הסדרה הפופולארית "סיפורים במונו" חוזרת לעונה רביעית, בהנחייתו של יואב קוטנר.
21:00 סיפורים במונו- ירדנה ארזי
הסדרה הפופולארית "סיפורים במונו" חוזרת לעונה רביעית, בהנחייתו של יואב קוטנר.
21:00 סיפורים במונו- ארקדי דוכין
הסדרה הפופולארית "סיפורים במונו" חוזרת לעונה רביעית, בהנחייתו של יואב קוטנר.
21:00 סיפורים במונו- אתי אנקרי
הסדרה הפופולארית "סיפורים במונו" חוזרת לעונה רביעית, בהנחייתו של יואב קוטנר.
21:00 סיפורים במונו- נורית גלרון
הסדרה הפופולארית "סיפורים במונו" חוזרת לעונה רביעית, בהנחייתו של יואב קוטנר.
21:00 סיפורים במונו- דודו טסה
הסדרה הפופולארית "סיפורים במונו" חוזרת לעונה רביעית, בהנחייתו של יואב קוטנר.
21:00 סיפורים במונו- שאנן סטריט ודודוש קלמס
הסדרה הפופולארית "סיפורים במונו" חוזרת לעונה רביעית, בהנחייתו של יואב קוטנר.
23:00 סטודנט חופשי בבית אבי חי
מנוי סטודנט למופעים בבית אבי חי.
לרשימת האירועים המלאה
צפו בתוכניה החודשית

בית
אבי חי

יצירה
יהודית
ישראלית
מקורית

בית אבי חי בירושלים מקיים מדי חודש עשרות אירועים אשר מזמינים את המשתתפים בהם ליהנות משפע של יצירה, אמנות ומהזדמנויות להרחבת אופקים בתחומים שונים ומגוונים.

בית אבי חי מקיים פעילות אינטרנטית רחבה הכוללת כתבות, סרטונים, שידורים ישירים, תערוכות מקוונות וערוץ VOD. בית אבי חי נוסד על ידי קרן אבי חי בשנת 2007 ופועל בירושלים וברחבי הארץ.

בית אבי חי
המלך ג'ורג' 44
פינת רחוב קק"ל,
ירושלים
טלפון: 02-6215300
דוא"ל: info@bac.org.il

בית אבי חישונותילד שלי מוצלח - מיצירות ע. הלל

ילד שלי מוצלח - מיצירות ע. הלל

המופע התקיים בתאריך
10.2.11
חמישי
19:30
שלחו
לחבר
ילד שלי מוצלח 
ערב חגיגי לכבוד המשורר ע. הלל

מופע ספרותי מוסיקלי מיצירתו של המשורר ע. הלל (הלל עומר), במלואת 20 שנה למותו ולרגל צאת הספר "יוסי ילד שלי מוצלח".
הערב שזור ביצירות המשורר, בסיפורי ילדותו בקיבוץ, זיכרונות ילדות שמהם בוקעת שירה, פזמונים, ושירי הילדים שלו, מלאי התמיהה, הצחוק, ההשתוללות והיופי.
ע. הלל היה מהבנים הראשונים בקיבוץ משמר העמק, מה"צברים הראשונים", זהותו ושיריו מלאים בנופי הארץ, אנשיה, יופיה וצעקותיה, אך מבטו נשאר מלא תמיהה, סקרנות והשתאות.

בהשתתפות:
בנותיו טל ונולי עומר, גני תמיר, דורי בן זאב, דרור טפליצקי ויהלי תורן
אורחים מיוחדים: הסופר חנוך ברטוב והמשורר חיים גורי – חבריו הקרובים של ע. הלל
עורכת ומנחה: טל עומר
ליווי מוסיקלי: עדי רנרט

האירוע ישודר בשידור חי בדף הבית באתר. למעבר לדף הבית >>>