בית אבי חי // יצירה יהודית - ישראלית מקורית
לוח אירועים
א ב ג ד ה ו ש
20:00 על דעת המקום
המשורר אליעז כהן
20:00 מפגש על סף התהום
המשוררת בתאל קולמן
20:00 המפולת, האש והאינטימיות
הרב והמשורר אלחנן ניר
21:00 ננו-ירושלים
ננו-ירושלים
19:00 סיפור על ילדות בירושלים
סיפור על ילדות בירושלים
18:30 איך מפגש הופך שירה
איך מפגש הופך שירה
22:00 עולים על העיר #2
ירושלמים מדברים על ירושלים
21:00 האחיות ג'משיד
מופע השקה חגיגי לאלבום הבכורה
22:00 ספוקן וורד
ירושלמילים
21:00 אביתר בנאי עם גיטרה ופסנתר
אביתר בנאי עם גיטרה ופסנתר
19:00 קו 70: ירושלים של מטה
קו 70: ירושלים של מטה
18:00 להרי קווקז ובחזרה - סדנה קולינרית
להרי קווקז ובחזרה - סדנה קולינרית
18:00 להרי קווקז ובחזרה - סדנה קולינרית
להרי קווקז ובחזרה - סדנה קולינרית
19:30 עולי קווקז בעליות הראשונות
עולי קווקז בעליות הראשונות
20:30 חגיגה קווקזית עם להקת בֶרֶכֶת
חגיגה קווקזית עם להקת בֶרֶכֶת
20:30 על הרי בשמים
פרץ ומארק אליהו במופע חדש
20:30 שלושתנו
שלושתנו
19:30 שיר לאיילת אהבים
שיר לאיילת אהבים
20:00 חדש על המדף || אמונה אלון
חדש על המדף || אמונה אלון
20:00 גט – המשפט של ויויאן אמסלם
גט – המשפט של ויויאן אמסלם
21:30 פנים. יום. זיכרון
צופים וזוכרים
20:00 פרשה (ארצ)ישראלית 2016
פרשה (ארצ)ישראלית 2016
20:00 פרשה (ארצ)ישראלית 2016
פרשה (ארצ)ישראלית 2016
20:00 פרשה בקולנוע || על מרגלים וריגול
פרשה בקולנוע || על מרגלים וריגול
20:00 נזירות
נזירות
20:30 מעשה באשה וחלוק
מעשה באשה וחלוק
20:00 ראש לחודש | סיוון
ראש חודש || סיוון
20:00 ראש חודש || אייר
ראש חודש || אייר
19:30 מקורוק ירושלים 2016
מקורוק ירושלים 2016
21:00 ללה מרי
ללה מרי
20:00 עיקר שכחתי
עיקר שכחתי
20:00 סיפור, חיים - אהרן אפלפלד
סיפור, חיים - אהרן אפלפלד
20:30 אור הגנוז
פניני חזנות ושירים ביידיש בלבוש חדש
19:00 האדריכלות מדברת
האדריכלות מדברת
20:00 אבות 2016
מאמריהם של פרקי אבות הם בני אלפי שנים, אך רבים מנושאיהם באים לידי ביטוי בחיינו המודרניים.
20:00 רסיסים
רסיסים
18:00 פריָאניקי – אורחות הכבוד במשתה התה המסורתי
פריָאניקי – אורחות הכבוד במשתה התה המסורתי
20:00 אבות 2016
מאמריהם של פרקי אבות הם בני אלפי שנים, אך רבים מנושאיהם באים לידי ביטוי בחיינו המודרניים.
18:00 פריָאניקי – אורחות הכבוד במשתה התה המסורתי
פריָאניקי – אורחות הכבוד במשתה התה המסורתי
20:00 אבות 2016
מאמריהם של פרקי אבות הם בני אלפי שנים, אך רבים מנושאיהם באים לידי ביטוי בחיינו המודרניים.
20:30 מרוב אהבתי
מרוב אהבתי
20:00 אבות 2016
מאמריהם של פרקי אבות הם בני אלפי שנים, אך רבים מנושאיהם באים לידי ביטוי בחיינו המודרניים.
20:00 אבות 2016
מאמריהם של פרקי אבות הם בני אלפי שנים, אך רבים מנושאיהם באים לידי ביטוי בחיינו המודרניים.
17:00 אגדות הלבנה חודש סיוון 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה
17:00 אגדות הלבנה חודש סיוון 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה
17:00 אגדות הלבנה חודש סיוון 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה
17:00 אגדות הלבנה חודש סיוון 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה
17:00 אגדות הלבנה חודש אייר 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה
17:00 אגדות הלבנה חודש אייר 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה
17:00 אגדות הלבנה חודש אייר 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה
17:00 אגדות הלבנה חודש אייר 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה
19:00 בלי עין הרע 2016
בלי עין הרע 2016
19:00 בלי עין הרע 2016
בלי עין הרע 2016
18:00 החג המתוק בעולם
החג המתוק בעולם
18:00 החג המתוק בעולם
החג המתוק בעולם
18:00 נביאים
נביאים
22:00 איש וכינור
איש וכינור
20:00 פרשה (ארצ)ישראלית || פרשת תזריע
פרשה (ארצ)ישראלית || פרשת פקודי
19:30 סדנת עורכי סדרים || 18.4
כל מה שרציתם לדעת על ההגדה של פסח ולא העזתם לשאול.
20:00 ציפור בין יבשות
ציפור בין יבשות
19:30 סדנת עורכי סדרים
כל מה שרציתם לדעת על ההגדה של פסח ולא העזתם לשאול.
20:30 שמעון בוסקילה במופע מיוחד לכבוד המימונה
שמעון בוסקילה במופע מיוחד לכבוד המימונה
17:00 אגדות הלבנה || חודש ניסן 2016
אגדות הלבנה || חודש ניסן 2016
17:00 אגדות הלבנה || חודש ניסן 2016
אגדות הלבנה || חודש ניסן 2016
17:00 אגדות הלבנה || חודש ניסן 2016
אגדות הלבנה || חודש ניסן 2016
17:00 אגדות הלבנה || חודש ניסן 2016
אגדות הלבנה || חודש ניסן 2016
17:00 אגדות הלבנה || חודש ניסן 2016
אגדות הלבנה || חודש ניסן 2016
20:00 תיקון אחר חצות
תיקון אחר חצות
20:30 שם טוב לוי והאנסמבל | 7.4.16
שם-טוב לוי והאנסמבל
20:00 צרעת
צרעת
20:00 על הקרבה
על הקרבה
17:00 קולנוע כמסע
קולנוע כמסע
11:00 פרשת פקודי – "הכל זהב"
פרשת פקודי – "הכל זהב"
11:00 פרשת ויקהל – "בצלאל בן אורי איש חכם לב"
פרשת ויקהל – "בצלאל בן אורי איש חכם לב"
20:00 פרשה (ארצ)ישראלית || פרשת פקודי
פרשה (ארצ)ישראלית || פרשת פקודי
19:30 The Song of the Sea
The Song of the Sea
19:30 Ten Plagues on Pharaoh’s House: Why?
Ten Plagues on Pharaoh’s House: Why?
19:30 The Message at the Burning Bush
The Message at the Burning Bush
19:30 Pharaohs and Kings
Pharaohs and Kings
19:30 The Book of Exodus
Internalizing Knowledge of God
19:00 חי בערב -נועם נתיב
נועם נתיב
19:00 חי בערב - דנה ששון ואיתי תמרוב
דנה ששון ואיתי תמרוב
19:00 חי בערב - גל פייזר
גל פייזר
19:00 חי בערב - יצחק ברקמן
יצחק ברקמן
19:00 חי בערב - תמר ונתנאל
תמר ונתנאל
19:00 חי בערב - גבריאל ו- ERRELLA
גבריאל ו- ERRELLA
21:00 מחדש
מחדש
19:30 כוחה של התקשורת
כוחה של התקשורת
18:00 קולנוע
קולנוע
18:00 קולנוע
קולנוע
18:00 אוכל, בריאות ואתיופיה שביניהם
אוכל, בריאות ואתיופיה שביניהם
18:00 אוכל, בריאות ואתיופיה שביניהם
אוכל, בריאות ואתיופיה שביניהם
20:30 גילי יאלו מארח את אבטה בריהון
גילי יאלו מארח את אבטה בריהון
21:30 שחור, שתיים סוכר
שחור, שתיים סוכר
21:00 עדלאידע
עדלאידע
20:30 ג'אז אנדלוסי
ג'אז אנדלוסי
20:00 סיפור, חיים - חיים באר
סיפור, חיים
20:00 הרוח והסערה
הרוח והסערה
20:00 בתוך הגבולות ומחוצה להם
בתוך הגבולות ומחוצה להם
20:00 מעיין נפתח, תראה
מעיין נפתח, תראה
20:00 מְיַדֶּה בִּי פֶבְּרוּאָר רַקָּפוֹת
מְיַדֶּה בִּי פֶבְּרוּאָר רַקָּפוֹת
20:00 גלגולי אסתר
גלגולי אסתר
20:00 גלגולי אסתר
גלגולי אסתר
20:00 גלגולי אסתר
גלגולי אסתר
20:00 אף שרציתי עוד קצת עוד
אף שרציתי עוד קצת עוד
20:00 ראש לחודש - ניסן
ראש לחודש - ניסן
20:00 ראש לחודש - אדר ב
חודש אדר ב: נפתלי
20:00 גיא אוני
גיא אוני
17:00 הרפתקה בתערוכה - מרץ 2016
הרפתקה בתערוכה - מרץ 2016
17:00 הרפתקה בתערוכה - מרץ 2016
הרפתקה בתערוכה - מרץ 2016
20:00 הגיבורים הנשכחים
עיצוב זיכרון
20:00 גיבורי תרבות
גיבורי תרבות
20:00 גיבורים למען המדינה
גיבורים למען המדינה
20:00 מי באמת היה חוזה המדינה?
מי באמת היה חוזה המדינה?
20:00 מרגלות נשכחות
מרגלות נשכחות
17:00 אגדות הלבנה || חודש אדר 2016
אגדות הלבנה || חודש אדר 2016
13:30 אגדות הלבנה || חודש אדר 2016
אגדות הלבנה || חודש אדר 2016
11:00 אגדות הלבנה || חודש אדר 2016
אגדות הלבנה || חודש אדר 2016
15:00 אגדות הלבנה || חודש אדר 2016
אגדות הלבנה || חודש אדר 2016
17:00 אל האגדה || שיח גלריה
אל האגדה || שיח גלריה
18:30 סדנת Spoken Word לנוער
סדנת Spoken Word לנוער
19:30 Parshat Pekudei
Parshat Pekudei
10:00 בית ארעי
בית ארעי
20:00 Moral Hazard
Moral Hazard
18:00 הציונים חוזרים!
הציונים חוזרים!
19:30 חי בערב || Nir Tsfaty- Winter Tour
חי בערב || Nir Tsfaty- Winter Tour
19:30 חי בערב || מרגנית שעיה
חי בערב || מרגנית שעיה
19:00 חי בערב || אוריה הרוש
חי בערב || אוריה הרוש
19:30 חי בערב || ניסו (ניר ניסים כהן)
חי בערב || ניסו (ניר ניסים כהן)
20:00 פרשה בקולנוע || חטא העגל
פרשה בקולנוע || חטא העגל
20:00 פרשה (ארצ)ישראלית || פרשת משפטים
פרשה (ארצ)ישראלית || פרשת משפטים
17:00 שיח גלריה #3- אל האגדה
שיח גלריה #3- אל האגדה
20:30 סיפור,חיים || מאיר שלו
סיפור,חיים || מאיר שלו
20:00 רצועות ארגמן
רצועות ארגמן
20:00 ראש חודש || אדר א'
ראש חודש || אדר א'
20:30 שבט יהודה בשנת 2000
שבט יהודה בשנת 2000
21:00 בין מזרח למערב
בין מזרח למערב
20:30 קלבת שבת || ספיישל ט"ו בשבט
קלבת שבת || ספיישל ט"ו בשבט
20:00 פרשה (ארצ)ישראלית || פרשת ויקהל
פרשה (ארצ)ישראלית || פרשת ויקהל
20:00 יש לי ארץ אחרת
יש לי ארץ אחרת
17:00 אגדות הלבנה || חודש שבט 2016
אגדות הלבנה || חודש שבט 2016
17:00 אגדות הלבנה || חודש שבט 2016
אגדות הלבנה || חודש שבט 2016
17:00 אגדות הלבנה || חודש שבט 2016
אגדות הלבנה || חודש שבט 2016
17:00 אגדות הלבנה || חודש שבט 2016
אגדות הלבנה || חודש שבט 2016
17:00 אגדות הלבנה || חודש שבט 2016
אגדות הלבנה || חודש שבט 2016
21:00 ג'אז של שושנים
ג'אז של שושנים
17:00 הרפתקה בתערוכה
הרפתקה בתערוכה
19:30 Parshat Vayakhel
Parshat Vayakhel
19:30 Parshat Tetzaveh
Parshat Tetzaveh
19:30 Parshat Terumah
Parshat Terumah
19:30 Parshat Mishpatim
Parshat Mishpatim
11:00 פרשת כי תשא – "בזהב ובכסף ובנחושת"
פרשת כי תשא – "בזהב ובכסף ובנחושת"
11:00 פרשת תצוה – "בגדי קודש לכבוד ולתפארת"
פרשת תצוה – "בגדי קודש לכבוד ולתפארת"
11:00 פרשת תרומה – "ועשית מנורת זהב טהור"
פרשת תרומה – "ועשית מנורת זהב טהור"
11:00 פרשת משפטים – "ואתם ידעתם את נפש הגר"
פרשת משפטים – "ואתם ידעתם את נפש הגר"
17:00 שירים שמצמיחים כנפיים
שירים שמצמיחים כנפיים
20:30 עמיר בניון || מילים בווליום
עמיר בניון || מילים בווליום
20:30 נתן גושן || מילים בווליום
נתן גושן || מילים בווליום
20:30 גבע אלון || מילים בווליום
גבע אלון || מילים בווליום
20:30 מאור כהן מארח את יהונתן גפן || מילים בווליום
מאור כהן מארח את יהונתן גפן || מילים בווליום
20:30 ירמי קפלן || מילים בווליום
ירמי קפלן || מילים בווליום
20:30 נורית גלרון || מילים בווליום
נורית גלרון || מילים בווליום
20:30 אפרת גוש || מילים בווליום
אפרת גוש || מילים בווליום
לרשימת האירועים המלאה
צפו בתוכניה החודשית
התוכניה החודשית

בית
אבי חי

יצירה
יהודית
ישראלית
מקורית

בית אבי חי בירושלים מקיים מדי חודש עשרות אירועים אשר מזמינים את המשתתפים בהם ליהנות משפע של יצירה, אמנות ומהזדמנויות להרחבת אופקים בתחומים שונים ומגוונים.

בית אבי חי מקיים פעילות אינטרנטית רחבה הכוללת כתבות, סרטונים, שידורים ישירים, תערוכות מקוונות וערוץ VOD. בית אבי חי נוסד על ידי קרן אבי חי בשנת 2007 ופועל בירושלים וברחבי הארץ.

בית אבי חי
המלך ג'ורג' 44
פינת רחוב קק"ל,
ירושלים
טלפון: 02-6215300
דוא"ל: info@bac.org.il

בית אבי חישונותמסלוניקי לירושלים ובחזרה

מסלוניקי לירושלים ובחזרה

המופע התקיים בתאריך
19.8.10
חמישי
20:30
שלחו
לחבר
מסלוניקי לירושלים ובחזרה

מדוע כונתה סלוניקי "ירושלים דה בלקן" במשך יותר מ-500 שנים? מי הייתה רוזה אשכנזי, וכיצד הגיעה נעמי שמר לראש מצעד הפזמונים היווני?
ערב מוסיקלי סוחף עם העיתונאי ירון אנוש המביא בשפתו הציורית סיפורים, ניחוחות וצבעים מיוון, מירושלים וממה שביניהן, בצד שירים אהובים ומוכרים בעברית, ביוונית ובלדינו.

מנחה: ירון אנוש
בהשתתפות:
ניצה טרמין – שירה | דורית פרקש – שירה | לזר בואנו – בוזוקי, שירה | ג'קי צדיק – קלידים | יוסי גרושקה – אקורדיון | שוקי שוקי – גיטרה, שירה | אשוט זהקיאן – חלילים, כלי הקשה
ניהול מוסיקלי: ג'קי צדיק