בית אבי חי // יצירה יהודית - ישראלית מקורית
לוח אירועים
א ב ג ד ה ו ש
19:00 שירן קרני ובנות הפ'אנק
שירן קרני ובנות הפ'אנק
19:00 שירן קרני ובנות הפ'אנק
שירן קרני ובנות הפ'אנק
19:00 דרך הטעמים הנעלמים של הגסטרונומיה התימנית
דרך הטעמים הנעלמים של הגסטרונומיה התימנית
13:00 מה נשמע בבית?
מפגשים קולנועיים לתשעה באב
20:00 חומר החיים
ערב לכבוד ספרו החדש של יצחק לבני
19:30 גלות, מולדת וזיכרון - זהותם של יוצאי איראן בישראל
סיפור. עם | פרס
18:00 סירים וסיפורים פרסיים - סדנה קולינרית
סיפור. עם | פרס
21:00 געגוע פרסי - ערב מוזיקה ואוכל
סיפור. עם | פרס
18:30 הקסם שמאחורי השטיח
סיפור. עם | פרס
19:30 שורשים וכנפיים
סיפור. עם | פרס
21:00 לירז צ'רכי מוזיקה מהבית
סיפור. עם | פרס
20:00 פרשה (ארצ)ישראלית | פרשת דברים
איכה וקינות חדשות
21:00 כליזמר, טנגו צועני ומה שביניהם
מופע כליזמרים בינלאומי
20:30 לאטינו לאדינו
יניב ד'אור ואנסמבל בארוקדה ונאיה
20:00 ראש חודש || אב
יוסף
20:00 פרשה בקולנוע || מבקש עיר מקלט
מבט קולנועי על פרשת מסעי
21:00 קרולינה מארחת את שלומי סרנגה * פבלו רוזנברג * להקת A- WA
סיפור. עם | מופע מקור מיוחד
17:00 קו 70: ירושלים של מטה
שיח גלריה עם המעצב דוב אברמסון
18:00 אגדות הלבנה חודש אב 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה לגילאי 8-4
16:30 אגדות הלבנה חודש אב 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה לגילאי 8-4
18:00 אגדות הלבנה חודש אב 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה לגילאי 8-4
16:30 אגדות הלבנה חודש אב 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה לגילאי 8-4
20:00 The Destruction of the Second Temple: Between Catastrophe and Opportunity
Jerusalem and the Temple
20:00 "Blind Hatred" and the Destruction of the Second Temple
Jerusalem and the Temple
20:00 Rebuilding and Restoring: Three Major Stages in the History of the Second Temple of Jerusalem
Jerusalem and the Temple
20:00 "Pre-Histories" of Jerusalem in Greco-Roman, Jewish and Christian Literature
Jerusalem and the Temple
17:00 האריה הגנוב – תעלומה ירושלמית
האריה הגנוב – תעלומה ירושלמית
17:00 האריה הגנוב – תעלומה ירושלמית
האריה הגנוב – תעלומה ירושלמית
18:00 אגדות הלבנה חודש תמוז 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה
16:30 אגדות הלבנה חודש תמוז 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה
18:00 אגדות הלבנה חודש תמוז 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה
16:30 אגדות הלבנה חודש תמוז 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה
20:00 אהרן אפלפלד: אוטוביוגרפיה כיצירת אמנות
סיפור, חיים
20:00 פרשה (ארצ)ישראלית | פרשת פינחס
קנאות
20:00 אביב גדג'
חסד מקרי
20:00 פרשה בקולנוע || עיניים עצומות לרווחה
מבט קולנועי על פרשת "בלק"
20:30 חנן בן ארי
הלהיטים הגדולים ופיוטים מבית
17:00 קו 70: ירושלים של מטה
שיח גלריה עם המעצב דוב אברמסון
19:00 חי בערב - שירי גולן
שירי גולן
19:00 חי בערב - גל תמיר
גל תמיר
20:00 ראש חודש || תמוז
זבולון
19:30 גלבי- פרשת חטיפת ילדי תימן בספרות העברית
סיפור. עם | תימן
21:00 אלשבזי- מחווה לרבי שלם שבזי
סיפור. עם | תימן
19:00 מדרש הגדול- יצירה אבודה
סיפור. עם | תימן
18:00 הטעמים הנעלמים של המטבח התימני- סדנה קולינרית
סיפור. עם | תימן
20:30 ימן בלוז מארחים את אהובה עוזרי
סיפור. עם | תימן
20:00 מי צריך את הר הבית?
מחשבים מסלול מחדש
20:00 הרהורים על המהפכה הפמיניסטית
מחשבים מסלול מחדש
20:00 ואולי נישואין אזרחיים?
מחשבים מסלול מחדש
20:00 על רבנות ראשית אחרת: מול שמחות וצער
מחשבים מסלול מחדש
19:30 שפתי תפתח
סדנה לכתיבת תפילות עכשוויות
11:30 שי גיליס ובינת אל פאנק
ראשית הקיץ
19:00 מבטים לירושלים 9.6
מרתון סרטים ירושלמים
19:00 מבטים לירושלים 8.6
מרתון סרטים ירושלמים
19:00 מבטים לירושלים 7.6
מרתון סרטים ירושלמים
23:00 ליל שבועות בבית אבי חי
בית
19:30 חי בערב - טל דקל
טל דקל
20:30 גמל כחול
ינון מועלם מארח את שי צברי
19:00 חי בערב - טריו גרשון לייזרסון
טריו גרשון לייזרסון
19:00 חי בערב - אלקס ריף ושמואל זלצר | שירים שפאפא ניגן לי
אלקס ריף ושמואל זלצר | שירים שפאפא ניגן לי
18:30 BOOM ספוקן נוער
BOOM ספוקן נוער
21:30 לחיים?
שיחה וסדנת טעימות של וודקה רוסית
20:00 על הגשר
ישראל (סשה) דמידוב
17:00 האריה הגנוב – תעלומה ירושלמית
הצגה לילדים
17:00 האריה הגנוב – תעלומה ירושלמית
הצגה לילדים
20:00 על דעת המקום
המשורר אליעז כהן
20:00 מפגש על סף התהום
המשוררת בתאל קולמן
20:00 המפולת, האש והאינטימיות
הרב והמשורר אלחנן ניר
21:00 ננו-ירושלים
MADE IN ג'רוזלם
19:00 סיפור על ילדות בירושלים
בלהה בן-אליהו מארחת את עמוס עוז ושלמה גרוניך
19:00 איך מפגש הופך שירה
MADE IN ג'רוזלם
22:00 עולים על העיר #2
MADE IN ג'רוזלם
21:00 האחיות ג'משיד
MADE IN ג'רוזלם
22:00 ירושלמילים
MADE IN ג'רוזלם
21:00 אביתר בנאי במופע אקוסטי
MADE IN ג'רוזלם
19:00 קו 70: ירושלים של מטה
MADE IN ג'רוזלם
18:00 להרי קווקז ובחזרה - סדנה קולינרית
להרי קווקז ובחזרה - סדנה קולינרית
19:30 עולי קווקז בעליות הראשונות
עולי קווקז בעליות הראשונות
20:30 חגיגה קווקזית עם להקת בֶרֶכֶת
חגיגה קווקזית עם להקת בֶרֶכֶת
20:30 על הרי בשמים
פרץ ומארק אליהו במופע חדש
20:30 שלושתנו
שלושתנו
19:30 שיר לאיילת אהבים
שיר לאיילת אהבים
20:00 חדש על המדף || אמונה אלון
חדש על המדף || אמונה אלון
20:00 גט – המשפט של ויויאן אמסלם
גט – המשפט של ויויאן אמסלם
21:30 פנים. יום. זיכרון
צופים וזוכרים
20:00 פרשה (ארצ)ישראלית 2016
פרשה (ארצ)ישראלית 2016
20:00 פרשה (ארצ)ישראלית 2016
פרשה (ארצ)ישראלית 2016
20:00 פרשה בקולנוע || על מרגלים וריגול
פרשה בקולנוע || על מרגלים וריגול
20:00 נזירות
נזירות
20:30 מעשה באשה וחלוק
מעשה באשה וחלוק
20:00 ראש לחודש | סיוון
ראש חודש || סיוון
20:00 ראש חודש || אייר
ראש חודש || אייר
20:00 מקורוק ירושלים 2016
מקורוק ירושלים 2016
21:00 ללה מרי
ללה מרי
20:00 עיקר שכחתי
עיקר שכחתי
20:00 סיפור, חיים - אהרן אפלפלד. האירוע נדחה!
סיפור, חיים - אהרן אפלפלד. האירוע נדחה!
20:30 אור הגנוז ***האירוע בוטל
פניני חזנות ושירים ביידיש בלבוש חדש
19:00 האדריכלות מדברת
האדריכלות מדברת
20:00 אבות 2016
מאמריהם של פרקי אבות הם בני אלפי שנים, אך רבים מנושאיהם באים לידי ביטוי בחיינו המודרניים.
20:00 רסיסים
רסיסים
20:00 אבות 2016
מאמריהם של פרקי אבות הם בני אלפי שנים, אך רבים מנושאיהם באים לידי ביטוי בחיינו המודרניים.
18:00 סדנה קולינרית- טקס התה והמטבח היהודי רוסי
סדנה קולינרית- טקס התה והמטבח היהודי רוסי
20:00 אבות 2016
מאמריהם של פרקי אבות הם בני אלפי שנים, אך רבים מנושאיהם באים לידי ביטוי בחיינו המודרניים.
20:30 ארקדי דוכין במופע מיוחד
ארקדי דוכין במופע מיוחד
20:00 אבות 2016
מאמריהם של פרקי אבות הם בני אלפי שנים, אך רבים מנושאיהם באים לידי ביטוי בחיינו המודרניים.
20:00 אבות 2016
מאמריהם של פרקי אבות הם בני אלפי שנים, אך רבים מנושאיהם באים לידי ביטוי בחיינו המודרניים.
17:00 אגדות הלבנה חודש סיוון 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה
17:00 אגדות הלבנה חודש סיוון 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה
17:00 אגדות הלבנה חודש סיוון 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה
17:00 אגדות הלבנה חודש סיוון 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה
17:00 אגדות הלבנה חודש אייר 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה
17:00 אגדות הלבנה חודש אייר 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה
17:00 אגדות הלבנה חודש אייר 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה
17:00 אגדות הלבנה חודש אייר 2016
סדרת הצגות לילדים לפי חודשי השנה
20:00 הגיבורים הנשכחים
עיצוב זיכרון
20:30 עמיר בניון || מילים בווליום
עמיר בניון || מילים בווליום
20:30 נתן גושן || מילים בווליום
נתן גושן || מילים בווליום
20:30 גבע אלון || מילים בווליום
גבע אלון || מילים בווליום
20:30 מאור כהן מארח את יהונתן גפן || מילים בווליום
מאור כהן מארח את יהונתן גפן || מילים בווליום
לרשימת האירועים המלאה
צפו בתוכניה החודשית
התוכניה החודשית

בית
אבי חי

יצירה
יהודית
ישראלית
מקורית

בית אבי חי בירושלים מקיים מדי חודש עשרות אירועים אשר מזמינים את המשתתפים בהם ליהנות משפע של יצירה, אמנות ומהזדמנויות להרחבת אופקים בתחומים שונים ומגוונים.

בית אבי חי מקיים פעילות אינטרנטית רחבה הכוללת כתבות, סרטונים, שידורים ישירים, תערוכות מקוונות וערוץ VOD. בית אבי חי נוסד על ידי קרן אבי חי בשנת 2007 ופועל בירושלים וברחבי הארץ.

בית אבי חי
המלך ג'ורג' 44
פינת רחוב קק"ל,
ירושלים
טלפון: 02-6215300
דוא"ל: info@bac.org.il

בית אבי חימוזיקהחמש בסולם רכטר

חמש בסולם רכטר

המופע התקיים בתאריך
15.1.14
רביעי
20:30
שלחו
לחבר
חמישיית המתכת הישראלית מארחת את יוני רכטר

האירוע יועבר בשידור חי באתר בית אבי חי.

מופע המוקדש כולו לשיריו המופלאים של יוני רכטר, אשר יוגשו בעיבודים חדשים ורעננים שנכתבו במיוחד לערב זה.

חמישיית המתכת הישראלית היא הרכב לא שגרתי של חמישה נגני כלי נשיפה ממתכת מהמובילים בישראל. החמישייה מעלה בהצלחה מגוון תכניות בישראל וברחבי העולם.

אורח מיוחד: יוני רכטר

בהשתתפות:

ברק ייבין – קרן יער

אביטל הנדלר – טובה

גיא שריג – חצוצרה

ירון הרינג – טרומבון

יובל שפירא – חצוצרה

ניהול אמנותי: ברק ויס

לחצו לעשר עובדות על יוני רכטר שלא ידעתם....

 

צילום: אריאל בשור

תגיות: מוסיקה